На Одещині сьогодні прикордонники разом із представниками місцевої влади Тарутинського району відкрили оновлений відділ прикордонної служби «Малоярославець» Білгород-Дністровського загону. Про це написав в себе на сторінці у Facebook Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передає TrueUA.
«Це – ще один крок на шляху до вдосконалення та посилення системи охорони державного кордону», – наголосив Петро Цигикал.
Також він додав, що тільки на ділянці Білгород-Дністровського загону триває розбудова і реконструкція ще 6 таких лінійних підрозділів.
Крім того повідомляється, що в оновленому відділі облаштовано сучасний центр управління службою, учбові класи, місця для відпочинку персоналу та організації служби.
«Підрозділ укомплектований необхідною автомобільною та спеціальною технікою для якісної організації служби, – підкреслив очільник прикордонного відомства. – Велику роль у розбудові даного підрозділу відіграла допомога місцевих органів виконавчої влади – яскравий приклад патріотизму та державницької позиції».
Голова Держприкордонслужби також зазначив, що в перспективі оновленні підрозділи відкриються і на інших ділянках українсько-молдовського кордону.
«Шлях на побудову сучасного прикордонного відомства, яке б максимально ефективно виконувало свої обов’язки та відповідало суспільним запитам – незворотній», – наголосив Петро Цигикал.