Поліцейські Львівщини отримали нові службові автомобілі

06 КВІТНЯ 2018 16:06

Сьогодні, 6 квітня, правоохоронці отримали дев’ятнадцять спеціально обладнаних автомобілів, з яких чотирнадцять правоохоронці використовуватимуть для обслуговування населення в районах області, а ще п’ять – у Львові, повідомляє TrueUA.

Ключі від нових службових автомобілів працівникам підрозділів поліції вручали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа, Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Чотирнадцять з цих автомобілів будуть закріплені для обслуговування населення за групами реагування відділів поліції у районах, ще чотири автомобілі – для спецпідрозділу та один автобус для перевезення особового складу. Я впевнений, що оновлення автопарку суттєво скоротить час реагування поліцейських на повідомлення громадян, і дозволить нам якісніше надавати людям правоохоронні послуги», - зазначив Валерій Середа.

Нові службові автомобілі обладнані усім необхідним для поліцейської роботи, зокрема й системами відеоспостереження. Окрім того, вони є набагато безпечнішими та комфортнішими як для правоохоронців так і для громадян.

«Ще чотири роки тому ми не могли б цього зробити, але крок за кроком держава стає на ноги і ми стараємось забезпечити безпеку та добробут людей. Пам’ятайте, що ці автомобілі ви маєте використовувати на добро людям – це є велика підмога вам у вашій праці. І люди і держава Україна на вас розраховують», - зазначив під час вручення ключів Олег Синютка.

Автомобілі, які отримали правоохоронці – це «Skoda Rapid», «Renault Duster», «Ford Transit», «Fiat Doblo» та автобус «Ataman».

Суспільство, 06.04.2018 16:06