Поліція затримала чоловіка з кейсом наркоти

30 СІЧНЯ 2018 13:31

Кейс та сумку, вщент набиті речовинами, схожими на наркотичні, виявили патрульні Києва у водія-порушника, повідомляє TrueUA.

На сторінці патрульної поліції України у Facebook зазначається, що подія сталася близько 5-ї години ночі, 30 січня. На проспекті Генерала Ватутіна патрульні помітили автомобіль Chevrolet Aveo, водій якого, під час виїзду з території автомийки, порушив правила дорожнього руху. Поліцейські транспортний засіб зупинили й під час спілкування з водієм помітили, що той помітно нервує.

«На задньому сидінні автомобіля патрульні виявили кейс у якому були: великі пакети з кристалічною речовиною білого кольору, пакети з кристалічною речовиною зеленого, червоного та коричневого кольорів, пакети з білою та жовтою порошкоподібними речовинами, схожими на наркотичні. До того ж у кейсі виявили електронні ваги та велику кількість порожніх зіп-пакетів. Також за водійським сидінням виявили сумку, у якій були згортки з кристалічною, ймовірно, наркотичною речовиною», – йдеться у повідомлені.

Водій пояснив, що ці речі йому передав незнайомець і попросив відвезти їх у певне місце, але куди, чоловік не пам'ятає. Водій додав, що не знає, яка саме речовина у цих пакетах.

 

Події, 30.01.2018 13:31