Поліція затримала на гарячому квартирних злодіїв

16 БЕРЕЗНЯ 2018 10:12

Киянина та його спільника-іноземця затримали біля квартири, яку вони обікрали. Викрадену побутову техніку і особисті речі повернули власниці, а зловмисників доставили до управління поліції, передає TrueUA.

За інформацією начальника Дніпровського управління поліції Олександра Кузьміна, оперативники побачили, як зловмисники зайшли у під’їзд будинку на вулиці Райдужній, а за кілька хвилин вийшли звідти із сумками в руках. Коли їх зупинили правоохоронці, відповісти про походження речей вони не змогли, тому для з’ясування обставин їх доставили в управління поліції.

«Ми встановили, що побутова техніка й особисті речі – із квартири, куди вони проникли за допомогою відмичок. Згодом власниця помешкання підтвердила зникнення саме цих речей. Тож у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України чоловіків затримали», - зазначив правоохоронець.

Затримані – 33-річний місцевий мешканець, який знаходиться у розшуку за розбій у Солом’янському районі столиці, та 47-річний громадянин іншої держави. Вони дають покази, а слідчим належить перевірити надану інформацію.

«Відомості про крадіжку внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України. Згідно із санкцією статті, зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі. Проте у разі виявлення нових епізодів їхньої протиправної діяльності можлива додаткова правова кваліфікація та зміна строку покарання», - додав Олександр Кузьмін.

Події, 16.03.2018 10:12