Поліція затримала посадовців лісгоспу, які за хабар дозволяли рубати ліс

08 ЛИСТОПАДА 2017 11:19

На Закарпатті поліція викрила посадовців лісгоспу, які за «винагороду» відпускали самовільно зрубану деревину, інформує TrueUA.

На сайті НПУ зазначається, що оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та прокуратури області викрили злочинну схему реалізації дубу-кругляка, яку організували посадовці лісового та мисливського господарства. Одного із учасників схеми затримали під час отримання 20 тисяч гривень неправомірної вигоди.

«Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області встановили, що до корупційної схеми причетні три працівники лісгоспу: старший майстер лісу та лісничий лісництва, а також керівник лісового господарства. Вони організували реалізацію без обліку дубу-кругляка, який самовільно був зрубаний та вивезений за межі лісового масиву», – наголосили у прес-службі НПУ.

Також повідомили, що під час слідчо-оперативних заходів співробітники поліції та прокуратури задокументували вимагання старшим майстром лісу від місцевого мешканця  200 доларів США та 20 тисяч гривень неправомірної вигоди за отримання якісної деревини. Частину коштів зловмисник повинен був передати іншим фігурантам кримінального провадження.

7 листопада поліція затримали старшого майстра лісу під час одержання 20 тисяч гривень неправомірної вигоди. Раніше він отримав від громадянина 200 доларів США.

На даний час правопорушник затриманий.

Події, 08.11.2017 11:19