1 236 день війни
Особовий склад
1 033 930
Танки
11 016
Артилерія
30 243
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 194
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
45 511
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Полтавчанин заїхав автомобілем у парк, вчинив бійку і стріляв в киянина

Полтавчанин заїхав автомобілем у парк, вчинив бійку і стріляв в киянина

14:18 - 25.01.2018

У Києві затримали зловмисника, який на Подолі стріляв у чоловіка. Внаслідок події потерпілий отримав дотикове поранення. За фактом хуліганства розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на сайт Нацполіції Києва.

Зазначається, що правоохоронці встановили: 25-річний полтавчанин заїхав автомобілем у парк, на що йому відпочиваючі зробили зауваження. Після цього між водієм та 34-річним киянином виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час сутички полтавчанин дістав пістолет і вистрілив у бік місцевого мешканця, який отримав дотикаюче поранення. Внаслідок інциденту інші громадяни не постраждали.

«Зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та доставили до управління поліції для з’ясування всіх обставин конфлікту», – йдеться у повідомлені.

За даним фактом слідчим розпочато досудове. Фігуранту загрожує до семи років позбавлення волі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама