Підтримати проект
Померла королева Єлизавета ІІ
Світ, 08.09.2022 20:52

Королева Єлизавета II померла сьогодні у віці 96 років. До самої смерті вона виконувала обов'язки монарха Великобританії і королівств Співдружності. Єлизавета стала найстарішим монархом не тільки в історії британської імперії, але і найдовгоправлячим главою держави у світі.

Про це пише TrueUA із посиланням на Twitter Королівської сім'ї.

8 вересня після проведення оцінки здоров'я королеви, лікарі рекомендували їй залишитися під медичним наглядом в шотландському замку Балморал. Четверо її дітей — принц Чарльз, принцеса Анна, принц Ендрю та принц Едвар приїхали до королеви.

Над Букінгемським палацом приспустили прапор Великої Британії через смерть королеви.

Занепокоєння щодо здоров’я королеви виникло в жовтні, коли вона скасувала поїздку до Північної Ірландії та залишилася на ніч у лікарні. Відтоді було кілька відвідувань лікарні, але вони були амбулаторними.

6 вересня Єлизавета II зустрілася з Борисом Джонсоном і Ліз Трасс, але вони приїхали в Балморал, порушивши традицію зустрічей прем'єр-міністрів, що залишають посаду і вступають на неї у Букінгемському палаці.

Королева також відмовилася від участі в онлайн-засіданні Таємної ради 7 вересня після того, як лікарі порадили їй відпочити.

Світ, 08.09.2022 20:52