1 217 день війни
Особовий склад
1 014 650
Танки
10 967
Артилерія
29 569
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 188
Крилаті ракети
3 388
Гелікоптери
337
БпЛА
42 046
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Порошенко прокоментував вибори президента РФ в Криму

Порошенко прокоментував вибори президента РФ в Криму

12:03 - 19.03.2018

Вибори президента Росії в анексованому Криму є незаконними. Про це у відеозверненні заявив президент України Петро Порошенко, передає TrueUA  

«Проведення російської окупаційної адміністрацією так званих виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе всьому зовнішньому світу. Так звані вибори в Криму - ще одне свідчення зневаги Кремля до основоположних документів та принципів», - заявив Порошенко.  

Крім того, голова держави зауважив, що результати виборів є нікчемними та не матимуть жодних правових наслідків, а легітимними президентськими виборами в Криму можуть бути тільки вибори президента України.   

Варто зазначити, що президент України також висловив подяку міжнародним партнерам, які не підтримали проведення виборів на окупованому півострові Крим. 

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама