Правоохоронці затримали озброєну злочинну групу наркоділків

29 БЕРЕЗНЯ 2018 13:09

Озброєну злочинну групу наркоділків,  до складу групи входило 8 осіб – організатор, виробник та 6 збувальників, затримала поліція у передмісті Дніпра, повідомляє TrueUA.

На сайті Нацполіції зазначається, що зловмисники шляхом закладок та безпосередньо з рук в рук вони налагодили збут небезпечної психотропної речовини «метамфетамін» по всій Дніпропетровській області.

«Більше року правоохоронці документували злочинну діяльність наркоділків. За цей час було проведено понад 60 слідчих дій, завдяки яким вдалося повністю викрити схему виготовлення та розповсюдження психотропної речовини «метамфетамін». 28 березня із залученням спецпідрозділу «КОРД» за місцями мешкання та в автомобілях членів групи правоохоронці провели 18 санкціонованих обшуків. В результаті було вилучено 100 г метамфетаміну, лабораторне обладнання для його виготовлення (колби, відводи, прекурсори, медичні шприци), мобільні телефони та банківські картки, за допомогою яких налагоджувався збут психотропу, а також різну валюту на  загальну суму близько 100 тис. гривень», – йдеться у повідомлені.

Крім цього зазначається, що за місцем проживання організатора поліцейські виявили пістолет Макарова з глушником та автомат Калашникова з набоями до них. Всі вилучені предмети направлені на експертизу.

Наразі всі 8 наркоділків затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Події, 29.03.2018 13:09