Прикордонники на Волині виявили майже три тони контрабандного мяса

23 ЛИПНЯ 2017 15:15

Як повідомляє сайт TrueUA з посиланням на Держприкордонслужбу, сьогодні опівночіспільний прикордонний наряд від відділу «Доманове» Луцького загону та оперативних співробітників виявили вантажний мікроавтобус «Мерседес», який на великій швидкості рухався в бік українсько-білоруського кордону, на напрямку українського н.п. Сільця-Млинівські та білоруського Ляховці. На вимогу правоохоронців зупинити транспортний засіб водій автомобіля не реагував та під час переслідування здійснював небезпечні маневри, створюючи для правоохоронців аварійні ситуації.

Проте в подальшому в ході переслідування прикордонникам спільно з працівниками Національної поліції транспортний засіб вдалося заблокувати та затримати неподалік населеного пункту Ратне. Вже під час огляду автомобіля стало відомо, чому водій, тікаючи, наражав на небезпеку правоохоронців. Адже іномарка була повністю запакована телячими тушками та вирізкою cвинини. Загальна вага м’ясопродуктів склала майже 2,8 тонн.

По даному факту на адресу районного відділу Національної поліції охоронці кордону направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбачених статтями 227 (умисне введення на ринок України небезпечної продукції) та 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронних органу, члену громадського формування з охорони громадянського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві) Кримінального кодексу України. Очікується внесення відомостей до ЄРДР.

Наразі прикордонники спільно з Національною поліцією продовжують  слідчі заходи під загальним процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області. 

 

Події, 23.07.2017 15:15