Росіяни відмовилися зняти георгіївську стрічку, прикордонники вигнали їх з України

04 ТРАВНЯ 2018 09:27

Прикордонники не впустили в Україну двох громадян РФ, які відмовилися зняти георгіївські стрічки. Про це написав у себе на сторінці у Facebook помічник Голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Учора ввечері до аеропорту Бориспіль із Мінська прилетіли двоє молодих людей, чоловік та жінка, громадяни РФ. Обоє прибули з приватною метою, мали достатньо коштів для перебування в Україні та зворотні квитки. Але на багажі туристів були прикріплені георгіївські стрічки, які заборонені в Україні. На прохання прикордонників зняти цю символіку громадяни РФ відреагували негативно. В зв'язку з цим прикордонники відмовили даним особам в перетині кордону і зворотнім рейсом вони повернулися до Мінська», –  написав Олег Слободян.

Також він додав, що українці раді усім гостям країни, але кожен, хто планує відвідини іншої країни, повинен усвідомлювати, що він повинен поважати її громадян та виконувати її закони. В іншому разі прикордонники змушені будуть відмовити вам в перетині державного кордону України.

Події, 04.05.2018 09:27