Підтримати проект
СБУ: Арештовано ще 13 літаків, які незаконно літали в Крим
Події, 06.12.2021 14:12

За матеріалами СБУ накладено арешт на 13 пасажирських літаків, що належать російському авіаперевізнику АТ «Авіакомпанія Смартавіа». Про це повідомляється на сайті СБУ, інформує TrueUA.

Зазначається, що ці літаки порушили порядок в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України - АР Крим. Таким чином, вони діяли всупереч правилам іноземних перельотів та незаконно переправляли осіб через державний кордон України. Арешт накладено у рамках кримінального провадження.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що наразі 37 авіакомпаній РФ здійснюють регулярні авіаперевезення до анексованого півострова з порушенням норм українського законодавства», – йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що накладення відповідного арешту і проведення подальших слідчих дій дасть можливість обмежити польоти літаків цих авіаперевізників, у тому числі до європейських країн.

Нагадаємо, що за матеріалами СБУ накладено арешти вже на 249 російських повітряних суден, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до тимчасово окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

Фото: depositphotos.com

 
Події, 06.12.2021 14:12