СБУ припинила діяльність контрабандистів сильнодіючих ліків

05 ВЕРЕСНЯ 2017 14:37

На Харківщині співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинила діяльність організованого угруповання, яке займалося незаконним виробництвом та контрабандою сильнодіючих лікарських засобів стероїдної групи, інформує TrueUA.

«Правоохоронці задокументували, що зловмисники замовляли сильнодіючі хімічні речовини для виробництва так званих «ліків» в одній із країн Східної Азії, звідки вони надсилалися в Україну поштою. За місцем проживання одного з учасників угруповання ділки організували лабораторію, в якій виготовляли контрафактні ін’єкційні препарати та пігулки під марками відомих іноземних виробників анаболічних стероїдів. Частину фальсифікату вони контрабандою переправляли до Росії», – йдеться на сайті СБУ.

Також зазначається, що співробітники СБ України затримали одного з членів групи на митному посту «Щербаківка» Харківської митниці під час спроби контрабанди партії контрафактних препаратів, які містять сильнодіючі медичні речовини – метандієнон та нандролон. Організатора угруповання «взяли» після одержання грошей від замовників «товару» з Росії.

Крім того повідомляється, що під час обшуків за місцями мешкання членів групи співробітники спецслужби вилучили велику кількість фальсифікованих ампул та пігулок анаболічних препаратів, сировину, устаткування для виготовлення контрафактної продукції, пакувальну тару, етикетки та голограми.

«За висновками експертів, вартість вилучених препаратів зі цінами «чорного ринку» складає майже один мільйон гривень, – наголосили у СБУ. – Наразі чотирьох членів злочинного угруповання заарештовано. Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 201 та ч. 4 ст. 321 Кримінального кодексу України».

Фото, 05.09.2017 14:37