Шахраї ошукали бізнесмена на 500 тис доларів США – ГПУ

18 ВЕРЕСНЯ 2017 14:03

Столична прокуратура спільно з нацполіцією викрила групу шахраїв, які на афері з землею ошукали іноземного бізнесмена, громадянина Саудівської Аравії, на 500 тис доларів США, інформує TrueUA.    

Зазначається, що організатором злочину виявився 37-річний уродженець Королівства Марокко, а його співучасниками - четверо мешканців Київської, Львівської та Миколаївської областей. Вказані особи майже три роки вводили в оману іноземного бізнесмена, який підшуковував в Україні земельні ділянки для облаштування відпочинкових комплексів.

«Для надання своїм діям правдоподібності кожен з учасників злочинної групи виконував у схемі обумовлену роль (нотаріусів або власників земельних ділянок). Крім того, зловмисники використовували підроблені правовстановлюючі документи, щоб переконати іноземця у справжності та законності своїх дій», – йдеться у повідомлені.

За результатами проведеного досудового слідства, організатор злочину був затриманий під час отримання від потерпілого грошових коштів у якості оплати за чергову земельну ділянку. На даний час за клопотанням прокуратури підозрюваний перебуває під вартою. Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство).

Із ще чотирма співвиконавцями злочину проводяться слідчі дії. Вирішується питання про оголошення їм про підозру та обрання запобіжних заходів з урахуванням ролі кожного з них у вчиненні шахрайських дій

Події, 18.09.2017 14:03