Лауреат премії "Оскар" режисер Денні Бойл і номінант на "Оскар" сценарист Алекс Ґарленд знову об’єднують свої зусилля для створення "28 років по тому" — моторошної нової історії, що розгортається у світі, створеному фільмом "28 днів по тому". Фільм вийде у прокат вже цього літа — 19 червня.
Минуло майже три десятиліття з моменту, як вірус люті вирвався з лабораторії біологічної зброї. Зараз, перебуваючи під жорстким карантином, деякі все ж знайшли способи виживати серед інфікованих. Одна з таких груп, що вижила, мешкає на маленькому острові, з’єднаному з материком лише одним ретельно укріпленим мостом. Коли один із членів групи вирушає на материк із небезпечною місією в темне серце зараженої землі, він відкриває таємниці, дивовижі та жахи, які змінили не тільки інфікованих, але й інших людей, які вижили.
Нагадаємо, днями кінокомпанія Universal Pictures презентувала офіційний тизер горору "П'ять ночей у Фредді 2", який вийде у прокат вже 4 грудня цього року.
Також Adastra Сinema офіційно представила трейлер комедійного горор-трилеру "Фанатик", який вийде на великі екрани вже 1 травня. Фільм тримає у напрузі до останньої секунди, балансуючи поміж лякаючим горором про божевільного психопата та чорною комедією.