Підтримати проект
Спецслужбовці викрили хабарників у ДАБІ
Події, 22.10.2020 11:39

Співробітники СБУ викрили посадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції на незаконній видачі будівельним компаніям дозвільних документів і сертифікатів щодо готовності вводу об'єктів в експлуатацію. Згідно з повідомленням прес-служби відомства, до організованої групи входили колишні й чинні чиновники ДАБІ та посадовці інших органів державної влади.

«Для проведення оборудки фігуранти використовували підконтрольні "консалтингові" комерційні структури. Вони виступали посередниками між будівельними комерційними структурами та посадовцями ДАБІ під час їх «переговорів» щодо отримання дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об'єкта в експлуатацію.

Роль комерційних структур полягала у наданні "позитивного" рішення щодо видачі документації», - йдеться у повідомленні.

Спецслужбовці також задокументували порушення посадовцями ДАБІ вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил. Чиновники видавали дозволи про початок будівельних робіт, сертифікати готовності вводу об'єкта в експлуатацію. За висновками експертів, як наслідок протиправних дій державних посадовців, мала б місце загроза для життя і здоров'я людей.

Вже проведено 50 обшуків за адресами адмінприміщень державних установ, в офісах підконтрольних комерційних структур, помешканнях фігурантів.

Нині тривають слідчі дії за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Події, 22.10.2020 11:39