Суд направив справу Колмогорова на повторне судове слідство

06 ЛИСТОПАДА 2017 16:00

Сьогодні, у Вищому спеціалізованому суді Києва відбулося  засідання  у справі прикордонника Сергія Колмогорова.  Справу вернули на розгляд в першу інстанцію, а Колмагорова звільнили з-під варти,  інформує TrueUA.

Нагадаємо, старший солдат Бердянського прикордонного загону Сергій Колмогоров, який неодноразово виконував бойові завдання у зоні проведення АТО, 7 вересня 2014 року чергував на блокпосту в районі Маріуполя. Під час несення служби,військовослужбовці помітили неподалік від берега моря автомобіль, який блимав фарами, подаючи якісь сигнали, а потім попрямував у бік блокпоста.

На вимогу зупинитися для перевірки документів водій лише натиснув на газ автомобіля і пішов на прорив. Попереджувальні постріли не зупинили порушника, швидкість транспортного засобу лише збільшилась.  Після цього був відкритий вогонь на ураження.

На жаль, пасажирка транспортного засобу загинула, а водій, уродженець Донецька, не постраждав. Пізніше, після кількох допитів, він виїхав до Росії.

Як з’ясувало слідство, вогонь по автомобілю одночасно вели дев’ять осіб. Але цивільний суд Маріуполя засудив лише прикордонника Сергія Колмогорова до 13 років ув’язнення. Апеляційний суд залишив вирок у силі.

2 листопада,  засідання у справі засудженого до 13 років ув’язнення учасника АТО, прикордонника Сергія Колмогорова не відбулося, оскільки не з’явився прокурор. Вищий спеціалізований суд Києва переніс засідання на 6 листопада 2017 року.

Луценко заявив, що «не все так лінійно» у цій справі. «Наказ зупинити машину – не означає стріляти в машину. Перед стрільбою не було обов'язкового попереджувального пострілу вгору. Жодних доказів про співпрацю пасажирів із «ДНР» не було. До речі, навіть захист не просить у суду визнання невинним. Лише перекваліфікації статті на менш важку. Але... Я розумію прецедентність цієї справи. Тому вважаю за можливе повторне судове слідство, у ході якого можна буде вийти на істину», – написав генпрокурор.

 

Події, 06.11.2017 16:00