Підтримати проект
Що завадило РФ захопити Одесу і якими є цілі окупантів у морі: пояснення британської розвідки
26 ЛИПНЯ 2022 09:00

Російські окупанти не мають змоги захопити Одесу морським десантом. Спроби Росії знищити протикорабельний потенціал України залишаються безуспішними. Чорноморський флот РФ перебуває під постійною загрозою.

Про це повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, пише TrueUA.

Розвідники нагадали про ракетний удар росіян по порту в Одесі 24 липня. Тоді у РФ заявили, що нібито завдали удару по українському військовому кораблю та протикорабельному комплексу, проте немає жодних ознак того, що в місці влучення перебували подібні цілі.

"Росія майже напевно сприймає протикорабельні ракети як ключову загрозу, що обмежує ефективність їх Чорноморського флоту. Це значно підірвало загальний план вторгнення, оскільки Росія не може спробувати морським десантом захопити Одесу", – наголосили британці.

За їх даними, росіяни будуть і надалі приділяти першочергову увагу зусиллям з ослаблення і знищення протикорабельного потенціалу України. Однак російські зусилля регулярно підриваються застарілою розвідувальною інформацією, поганим плануванням і підходом до операцій зверху вниз, зазначили у розвідці.

Нагадаємо, раніше аналітики повідомили, коли відбудеться кульмінація російського наступу на Донбасі.

Війна, 26.07.2022 09:00