Підтримати проект
У Києві викрили пункт обміну валют, де чоловік втратив 29 тис доларів США
Події, 23.11.2021 13:04

Столичні оперативники затримали двох осіб, які створили псевдопункт обміну валют і заволоділи 29 000 доларів США. Про це повідомляється на сайт Поліції Києва, інформує TrueUA.

Зазначається, що спільники розмістили оголошення в Інтернеті із вигідним курсом, після чого чекали на «клієнта» в приміщенні, яке було заздалегідь облаштоване під фіктивний пункт обміну валют.

Як розповів начальник відділу боротьби з майновими злочинами в державному секторі та шахрайством управління карного розшуку поліції Києва Олег Нетченко, порушники заздалегідь орендували приміщення, яке облаштували необхідною технікою під фіктивний пункт обміну валют і розмістили оголошення в Інтернеті із вигідним курсом:

«Один із фігурантів виконував роль касира, інший мав забрати викрадені кошти та забезпечити шляхи відходу. Коли потерпілий передав незнайомцю 29 000 доларів США, псевдокасир через замаскований отвір покинув приміщення та разом зі спільником намагався втекти, проте ми затримали їх на місці події».

Під час невідкладних слідчих дій правоохоронці вилучили мобільні телефони, сумку з грошима та інші речові докази. 32-річного уродженця АР Крим та 31-річного уродженця Запорізької області слідчі затримали в порядку статті 208 Кримінального кодексу України.

Події, 23.11.2021 13:04