1 151 день війни
Особовий склад
940 150
Танки
10 676
Артилерія
26 600
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 176
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
У мережі пишуть про отруєння рятувальників на місці падінні Шахеда: зʼявилася офіційна інформація
Фото ілюстративне. Джерело: "Мілітарний"

У мережі пишуть про "отруєння" рятувальників на місці падінні "Шахеда": зʼявилася офіційна інформація

У мережі поширюється неправдива інформація про те, що двоє рятувальників нібито були госпіталізовані з хімічним отруєнням після огляду місця падіння "Шахеда" у Полтавській області.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, жодного випадку хімічного отруєння серед працівників Державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області не зафіксовано. Ця інформація не відповідає дійсності.

У міністерстві зауважили, що всі підрозділи ДСНС на Полтавщині працюють у штатному режимі та закликали громадян не поширювати фейки та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Фейк

Раніше, а саме на початку цього місяця, у МВС попереджали громадян, що аферисти вигадали нову схему, щоб виманювати у людей гроші. Зокрема, шахраї використовують фейкові "кружечки" у Telegram.

"Обережно, нова шахрайська схема! Аферисти використовують фейкові "кружечки" у Telegram, щоб виманити гроші або поширити фішингові посилання", — йдеться у повідомленні.

Як діють зловмисники:

  • зламують акаунти та завантажують голосові чи відеоповідомлення користувача;
  • монтують потрібний шахраям діалог, у якому ви начебто просите гроші;
  • розсилають підроблені відео вашим друзям та знайомим.

Як не потрапити на гачок аферистів

Правоохоронці зауважили, що, якщо ви отримали підозрілий "кружечок", перевірте інформацію — попросіть написати в іншому месенджері або зателефонувати.

Крім того, аби уникнути злому акаунта необхідно увімкнути двофакторну автентифікацію для захисту. Тоді ваш обліковий запис буде набагато важче зламати.

Нагадаємо, у ніч на п'ятницю, 18 квітня, російські окупанти атакували Україну балістичними ракетами "Іскандер-М", крилатими ракетами "Іскандер-К" та ударними дронами типу "Шахед" й безпілотниками-імітаторами. Внаслідок атаки пошкодження зафіксовано у п'яти областях.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама