Фото ілюстративне. Джерело: КМДА

У метро Києва відсьогодні між станціями "Теремки" — "Деміївська" запрацює "човниковий" рух поїздів: графік

У середу, 13 грудня, між станціями метро "Теремки" — "Деміївська" запрацює "човниковий" рух поїздів. Це означає, що той самий поїзд рухатиметься в обидва боки по тій самій колії без обороту в кінцевих пунктах. Вагони їздитимуть непошкодженим тунелем.

Про це інформує Київська міська рада із посиланням на прес-службу київського метрополітену.

У тунелі між станціями "Либідська" та "Деміївська", де ведуться ремонтні роботи, потяги не ходитимуть. Про напрямок руху поїзда безпосередньо на платформі інформуватимуть чергові на станції.

метро Деміївська Теремки

Інфографіка: Київська міська рада

Також на станціях розмістять навігаційні матеріали, де зазначено режим роботи синьої лінії метро, а також графік "човникового" руху поїздів

"Працівники метрополітену можуть регулювати прохід пасажирів на станції, щоб уникнути скупчень людей на платформах. Наголошуємо, що всі підземні станції продовжують цілодобово працювати в режимі укриття", — зазначили у міській раді Києва.

Розклад "човникового" руху між станціями метро "Теремки" — "Деміївська" 

На цій ділянці кожною із двох колій курсуватимуть поїзди з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху (за принципом фунікулера або "човникового" руху). 

розклад руху метро Деміївська Голосіївськарозклад руху метро Васильківська Виставковий центр

розклад руху метро Іподром Теремки

Інфографіка: Київська міська рада

Нагадаємо, 8 грудня у столиці зупинили рух поїздів від станції метро "Деміївська" до "Теремків" на синій гілці через розгерметизацію тунелю. Місцева влада повідомляла, що ремонт триватиме близько шести місяців. Поїзди синьою гілкою курсуватимуть лише між станціями "Героїв Дніпра" та "Либідська" (вона буде кінцевою), а закриті станції використовуватимуть як укриття. В адміністрації заявили, що працюватимуть дублювальні маршрути наземного транспорту, однак ввечері минулої п'ятниці у районі закритих станцій метро утворилися численні затори. Ситуація продовжилася й вранці у понеділок, 11 грудня.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль скликав засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб обговорити ситуацію зі столичним метрополітеном. Водночас правоохоронці у зв’язку з підтопленням тунелів Київського метрополітену вже розпочали досудове розслідування за фактом службової недбалості. Під час досудового розслідування слідчими та прокурорами будуть досліджені обставини, що призвели до вказаних наслідків.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 13.12.2023 05:17