Підтримати проект
У МЗС відреагували на заяви Кремля щодо виконання Україною Мінських домовленостей
Політика, 18.11.2020 10:34

Представники МЗС України прокоментували заяви росіян щодо виконання Україною Мінських домовленостей. Українські дипломати негативно оцінили коментарі.

Раніше у МЗС РФ відреагували на німецько-французьку заяву щодо необхідності врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це 18 листопада повідомили у пресслужбі українського відомства.

У заяві представників ФРН та Франції йшлося про те, що українська сторона, дотримуючись досягнутих норм у Парижі, створила умови для поліпшення ситуації на КПВВ на Донбасі. У листопаді були відкриті пункти пропуску «Щастя» та «Золоте» на території Луганської області.

Представники дипломатичних відомств Німеччини і Франції дали свою оцінку щодо дій сторін конфлікту. Російська Федерація не погодилася із твердженням стосовно агресивних дій. Зробити принаймні мінімальні кроки для полегшення гуманітарної ситуації Кремль відмовляється.

Раніше ASPI news повідомляло, що у Кремлі оцінили можливість відправки миротворців на окупований росіянами Донбас. Також в уряді заявили, що повернути Крим буде легше, ніж Донбас.

Політика, 18.11.2020 10:34