У Парижі затримали понад 60 «жовтих жилетів»

У Парижі затримали понад 60 «жовтих жилетів»

16:15 - 16.03.2019

За останніми даними, під час чергової акції протесту «жовтих жилетів» в Парижі, були затримані 64 маніфестантів. Як стало відомо, всі вони брали участь в зіткненнях зі співробітниками правоохоронних органів.

При цьому, за даними МВС П'ятої республіки, всього на вулиці французької столиці в цю суботу вийшли понад сім тисяч осіб, повідомляє місцевий телеканал BFMTV.

Нагадаємо, що протести «жовтих жилетів» проходять у Франції щосуботи вже протягом чотирьох місяців. Причому спочатку масові маніфестації були викликані підвищенням тарифів на автомобільне паливо. Однак потім список вимог протестуючих помітно розширився і тепер охоплює в тому числі і політичну сферу.

Тим часом варто відзначити, що найчастіше акції протесту супроводжуються заворушеннями і сутичками демонстрантів з поліцією.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама