Україна перемогла Шотландію у відборі на ЧС-2022

02 ЧЕРВНЯ 2022 08:12

У середу, 1 червня, збірна України з футболу провела півфінальний поєдинок кваліфікації на Чемпіонат світу-2022 в Катарі. "Синьо-жовті" перемогли у боротьбі за путівку на світову першість збірну Шотландії – 1:3.

Про це інформує TrueUA.

Рахунок матчу відкрив на 33-хвилині Андрій Ярмоленко з передачі Руслана Малиновського. Це гол став 45-м для Ярмоленка за національну команду.

На початку другого тайму Роман Яремчук подвоїв перевагу "синьо-жовтих". Йому асистував Олександр Караваєв.

Шотландці зуміли відповісти лише на 79-й хвилині – відзначився Каллум Макгрегор.

На останніх секундах матчу Артем Довбик поставив крапку у матчі, забивши третій гол збірної України.

Завдяки цій перемозі Україна пробилася до фіналу плейоф відбору на ЧС-2022, де 5 червня в Кардіффі зіграє за путівку на мундіаль проти Уельсу.

Спорт, 02.06.2022 08:12