Підтримати проект
Україна повернула у державну власність стратегічний нафтопровід
Економіка, 03.04.2021 11:33

Україна повернула у власність держави стратегічний нафтопровід «Самара-Західний напрямок», так звану «трубу Медведчука», частину якого було знищено у 2017-2019 році. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, пригрозивши диверсантам, причетним до знищення нафтопроводу, інформує TrueUA.

«На виконання рішення РНБО від 19 лютого відбулось повернення стратегічного нафтопроводу, незаконно відчуженого у держави. У процесі передачі виявилось, що протягом 17-19 років було знищено майже 400 км нафтопроводу. Це диверсія, наслідком якої будуть кримінальні справи та кримінальна відповідальність. Причетним до цього особам скажу коротко цитатою з відомої комедії: «Ваше дело – труба», – зазначив глава держави у відеозверненні.

Нагадаємо, у лютому суд наклав арешт на частину «труби Медведчука» і заборонив розпорядження, відчуження та користування об’єктами і лінійними ділянками, які безпосередньо задіяні в забезпеченні виробничої діяльності ділянки магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». До цього було оголошено підозру експерту, яка сприяла виведенню нафтопроводу з державної власності.

НАК «Нафтогаз» готовий експлуатувати українську ділянку нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок», який після арешту передали агентству АРМА.

Економіка, 03.04.2021 11:33