Підтримати проект
Україна звільнила Херсон: реакція Зеленського
11 ЛИСТОПАДА 2022 21:58

Президент України Володимир Зеленський вперше прокоментував інформацію про захід Збройних Сил України в окупований з початку повномасштабної війни, розв’язаної Росією, Херсон.

Про це повідомляє TrueUA.

"Сьогодні – історичний день. Ми повертаємо Херсон. Станом на зараз наші оборонці – на підступах до міста, залишається ще зовсім трохи і починаємо заходити. Але спеціальні підрозділи вже у місті. Херсонці чекали. Ніколи не відмовлялись від України. Надія на Україну завжди виправдовується – і Україна завжди повертає своє", – наголосив президент у вечірньому зверненні. 

Очільник держави додав, що щасливий бачити, як люди попри всі загрози берегли українські прапори і вірили в Україну.

"І навіть коли ще місто не повністю очищене від ворожої присутності – самі херсонці вже прибирають з вулиць та будівель російську символіку і будь-які сліди перебування окупантів у Херсоні. Так само було і в усіх інших містах, звільнених нашими захисниками. Так само буде і в тих містах, які ще очікують на наше повернення. Україна прийде до всіх своїх людей", – наголосив Зеленський. 

Президент подякував кожному підрозділу Сил оборони, які забезпечують зараз проведення цієї наступальної операції на півдні і які наближали сьогоднішній день для Херсонщини.

 

Нагадаємо, після успішного звільнення ЗСУ частини Херсонської області у Кремлі знову заскиглили про переговори.

Війна, 11.11.2022 21:58