Підтримати проект
Українська розвідка прогнозує, що війна може тривати до зими
Війна, 27.05.2022 09:47

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький зробив прогноз, що війна Росії проти України може тривати до зими. 

Під час інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" він зазначив, що Володимир Путін не хоче здавати свої позиції й відмовлятися від планів, пише TrueUA.

"Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року. Це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони й від тої допомоги яку нам надають", – зазначив Скібіцький. 

Він додав, що сьогодні наводиться багато різних дат. 

"11 вересня в Росії єдиний день голосування. До цієї дати прив'язують можливість проведення референдуму або інших заходів на окупованих територіях. 7 жовтня день народження Путіна, йому 70 років і всі будуть говорити про те, що військові захочуть зробити йому подарунок. Під кінець року, взимку буде холодно, і кажуть, що Україна піде на переговорний процес", – говорить Скібіцький.

Він зазначає, що російський диктатор планує керувати РФ до кінця своїх днів – від планів щодо "приемника" він давно відмовився. 

"Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ. Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку РФ, олігархів, але їм це не вдалося. Війну, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції", – зазначив представник розвідки.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві внутрішніх справ також заявляли, що росіяни планують третю фазу війни мінімум до кінця року.

Війна, 27.05.2022 09:47