Підтримати проект
Уряд Великобританії: до кінця липня кожного дорослого буде вакциновано
Світ, 22.02.2021 11:55

Великобританія має намір прискорити свою програму вакцинації від ковіду, що значно випереджає інших європейських країн. Уряд Великобританії оголосив, що тепер він має намір вакцинувати кожного дорослого до кінця липня - на місяць раніше, ніж планувалося раніше.

Урядом також розроблено план, щоб всі жителі Великобританії віком старше 50 років або з супутнім захворюванням отримали щеплення до 15 квітня.

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що, незважаючи на те, що постачальники стикаються з певними складнощами на виробництві, Великобританія все ж має все необхідне для прискорення кампанії вакцинації. 

Як повідомляє TrueUA з посиланням на Euronews, близько 17,2 мільйона чоловік, а це – майже третина дорослого населення країни, отримали першу з двох доз вакцини з моменту початку вакцинації 8 грудня.  Уряд Великобританії відкладає введення другої дози вакцини на період до 12 тижнів після першої вакцинації. Це зроблено з метою надати якомога більшій кількості населення часткового захисту від хвороби. Цей підхід піддавався критиці в деяких країнах, у тому числі з боку Pfizer, але був підтриманий науковими радниками уряду Великобританії. 

Великобританія посідає перше місце з найбільшою кількістю загиблих в Європі, і більшу частину зими населення провело в умовах суворої ізоляції. 

Уряд має наміри поступово виходити з карантину, але проявляє обережність, оскільки в лікарнях все ще проходять лікування близько 20000 пацієнтів з коронавірусом.

Світ, 22.02.2021 11:55