Усэйн Болт виграв етап "Діамантової ліги"

22 ЛИПНЯ 2017 16:46

Восьмикратний олімпійський чемпіон Усэйн Болт виграв етап "Діамантової ліги" в Монако, показавши свій кращий результат сезону. Ямайський спринтер уперше цього року вибіг з десяти секунд, завершивши стометрівку за 9,95 секунд. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euronews.

У "Діамантовій лізі" Болт брав участь уперше за шість років, і вона повинна стати для нього останньою в кар'єрі: раніше спортсмен оголосив, що піде з легкої атлетики після чемпіонату світу в Лондоні: в серпні спринтер пробіжить у британській столиці стометрівку і естафету 4×100.

Що стосується Монако, то на дистанції в 400 м першим був південноафриканець Уэйд ван Никерк (43,73), друге і третє місце зайняли бігуни з Ботсвани Ісаак Маквала (43,84) і Баболоки Тобі (44,26).

Двісті метрів у жінок виграла Мари-Жозе Та Лу з Кот-д'Ивуара (22,25), за нею прийшла американка Кіра Джефферсон (22,42), а третьою стала британка Діна Ашер-Смит (22,89).

Спорт, 22.07.2017 16:46