Підтримати проект
В нас з Луценком були нормальні стосунки, поки він не став міністром МВС, – Добкін
15 ЛИПНЯ 2017 21:33

До 2004 року поки Юрій Луценко не став міністром МВС, ми дуже часто розмовляли в кулуарах та навіть жартували.

Про це розповів народний депутат України Михайло Добкін в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:50) на телеканалі ZIK.

«Юрій Луценко відкрив кримінальні справи з такою швидкістю, як моя бабуся пекла пиріжки свого часу. Причина не зрозуміла, чомусь не полюбив. У четвертому скликанні 2004 року він був абсолютно нормальним. Ми не були друзями, але могли в кулуарах чи залі засідань обмінюватися анекдотами, жартами. У нього до речі, все добре з почуттям гумору і він не складав про себе негативне враження, а станом на сьогодні все кардинально навпаки», – сказав Добкін.

І додав: «Після того, як Юрій Луценко став міністром МВС. Сталося різке перетворення, коли люди, які могли раніше спокійно розмовляти, в один момент стали по різні боки барикад. Майдан 2004 року розділив людей, всі між собою стали ворогами. І Луценко став польовим командиром, далі міністром і пішов «шашкою махати».

Народний депутат вважає, що після «Помаранчевої революції», випади в його сторону стали приводом до ворожнечі.

«Я думаю, що Луценко декілька разів «махнув шашкою» на мою адресу, не потрапив і це його почало «заводити». А потім він ще й отримав відпір, і це мабуть стало приводом, щоб негативне ставлення переросло на особистий рівень. Адже ми ж дуже часто перебували поруч публічно», – прокоментував Добкін.

Політика, 15.07.2017 21:33