1 135 день війни
Особовий склад
919 570
Танки
10 521
Артилерія
25 625
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 597
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
В Україні стрімко зростає захворюваність на коронавірус: скільки випадків підтвердили у серпні
Колаж TrueUA

В Україні стрімко зростає захворюваність на коронавірус: скільки випадків підтвердили у серпні

В Україні спостерігається підвищення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Зокрема, у серпні кількість позитивних тестів на коронавірус перевищила 26 тисяч.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін в ефірі телемарафону.

За його словами, у червні на коронавірус захворіли 2300 українців, у липні -- майже 11,5 тисячі. У першій половині серпня вже зафіксували понад 26 тисяч хворих. На стаціонарному лікуванні наразі перебуває до 2500 пацієнтів, понад 80% з них -- це люди віком від 60 років, які не були вакциновані.

Кузін зазначив, що збільшення кількості випадків викликане новим субваріантом COVID-19 "Омікрон" -- FLiRT. Він пояснив, що поява цієї форми вірусу в Україні очікувана, але вона викликала більш ранній приріст захворюваності, ніж прогнозували раніше.

"Протікання перебігу цього захворювання -- класичне для всього підвиду "Омікрон". Воно передбачає доволі легкий перебіг у людей, які мають повний курс вакцинації", -- заявив Кузін.

Як вберегтися від COVID-19

Директорка Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург раніше нагадувала, як можна знизити ризики зараження коронавірусом. Зокрема, потрібно:

  • слідкувати за особистою гігієною;
  • часто мити руки;
  • користуватися дезінфекційними засобами;
  • уникати закритих приміщень з великою скупченістю людей;
  • часто провітрювати приміщення;
  • проводити вологе прибирання вдома і на роботі.

"Та, головне, категорично дотримуватися правила — "Захворів — сиди вдома!". Відчули нездужання — за можливості максимально самоізолюйтеся. Адже COVID, навіть з легким перебігом хвороби, для зараженої вами людини зі слабким імунітетом (дитини, вагітної, хронічного хворого, людини старшого віку) може стати смертельним. Якщо захворіла дитина, теж обов’язково залиште її вдома та зверніться до лікаря. І для дітей, і для дорослих потрібно зробити тест, щоб точно розуміти, яку стратегію лікування обрати. Тож алгоритм дій має бути наступним: захворіли — залишилися вдома — звернулися до лікаря — протестувалися та неухильно дотримуєтесь всіх рекомендацій до повного одужання", — наголошувала Гінзбург.

Нагадаємо, раніше ми писали, чому FLiRT вважається більш небезпечним, ніж інші штами коронавірусу, які його симптоми та чи очікувати в Україні нового карантину. Детальніше — у нашому матеріалі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама