Підтримати проект
В "Укренерго" розповіли, яка ситуація з електрикою в країні
25 ЛИСТОПАДА 2022 20:42

В Україні станом на вечір 25 листопада в енергосистемі Україні зберігається суттєвий дефіцит від потреби споживання. Йдеться про 30%.

Про це повідомили в прес-службі "Укренерго", пише TrueUA.

Як зазначається, поетапне відновлення енергосистеми продовжується. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Триває підключення електроенергії побутовим споживачам. 

“Для того, щоб тримати баланс в системі в таких умовах,  Диспетчерський центр “Укренерго” ще вранці довів до кожного обленерго обсяги споживання, яких вони мають дотримуватися протягом доби.  Обленерго самостійно визначають черги відключень споживачів. Диспетчерський центр “Укренерго” лише доводить необхідний обсяг обмеження споживання. Обсяг наявних в системі потужностей достатній, для того, щоб найбільш оптимально та рівномірно чергувати обмеження споживачів в кожній області та Києві”, – розповіли в "Укренерго".

Там також окремо попросили українців заощаджувати електроенергію. Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей.

Нагадаємо, у середу, 23 листопада, Росія завдала чергової серії ударів по українській критичній інфраструктурі. Внаслідок обстрілу є загиблі й багато поранених, у багатьох регіонах України лише через понад добу вдалося стабілізувати електро- та водопостачання.

Суспільство, 25.11.2022 20:42