Підтримати проект
Видання The New York Times вшанувало пам’ять загиблих під час пандемії коронавірусу американців
Події, 23.02.2021 13:12

На першій шпальті газети 500 тисяч точок, де  кожен символ – одне перерване життя.

Лорен Лезербі, графічний редактор проекту, сказала, що зображення відображає «абсолютну швидкість, з якою все це відбувалося». На графіку кожна з майже 500 000 окремих крапок символізує унікальне життя людини, яка загинула в США через коронавірус. З

гадуючи про кількість загиблих Лезербі сказала, що візуальне зображення відображає «ту саму швидкість, з якою вірус забрав життя кожного другого американця менш ніж за 12 місяців».

Версія графіки була спочатку опублікована в Інтернеті наприкінці січня, коли смертність від Covid-19 у США досягла 425 000 після чотирьох найбільш смертоносних тижнів пандемії в США, пише NYTimes.

З початку пандемії команда графічних редакторів постійно працює над тим, щоб візуалізувати так звану «сутність вірусу», намагаючись надати зображення, які фіксують визначальні моменти цієї історії. Метою цієї конкретної візуалізації було надати контекст коливанню кількості смертей.

Окрім того, кінцевий продукт - це графіка, що хронізувала не лише пандемію, а й економічну, соціальну та політичну кризи, що обтяжували США. Координатор графічного друку видання Білл Марш сказав, що «графіка може представити абсолютно новий спосіб розуміння того, що відбувається».

 

Автор: Влада Май

Події, 23.02.2021 13:12