Підтримати проект
Відповідь Кремля на звернення Юлії Навальной
Світ, 28.03.2021 21:19

Кремль не відреагував на звернення дружини Олексія Навального з вимогою звільнити політика.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пісков виступив з заявою проти нових санкцій щодо Москви по справі Навального. «Існують, звичайно ж, приватні скарги щодо осіб, які перебувають під вартою, та засуджених. Але про якісь системні проблеми нам невідомо в системі утримання ув’язнених. В даному випадку ми вважали б, що якісь санкційні наміри в зв'язку з одним з російських ув'язнених, засуджених, були б повним абсурдом».

Дмитро Пісков підкреслив, що не бачить зв’язку між скаргами Навального та санкціями проти Росії. Раніше адвокати відвідували політика в місці його ув’язнення та повідомили про погіршення стану здоров’я Олексія Навального. Його турбують сильні болі у спині та ногах.

«Стан здоров'я у нього, звичайно, на мій погляд, вкрай неблагополучне, оскільки він відчуває сильні болі в спині, у правій нозі. Гомілка у нього віднімається, нога недієздатна, тобто одна нога у нього практично не діє, тобто він не може ні присісти на неї, нічого. Права нога в жахливому стані насправді. З ліків - «Ібупрофен», таблетки і мазь», - розповідає адвокат Ольга Михайлова.

Автор: Діана Дринь

Світ, 28.03.2021 21:19