Збірна Україна несподівано перервала переможну серію Англії (турнірна таблиця)

Збірна України зіграла внічию з Англією в 5 турі відбору на Євро-2024. Команда Реброва сенсаційно "забрала очки" у фаворита групи.

Зазначимо, що українці першими відкрили рахунок завдяки голу Олександра Зінченка вже на 26 хвилині поєдинку. Однак ще до перерви англійці зрівняли рахунок. По перерві команда Сергія Реброва діяла якісно і дисципліновано і змогла з очевидним фаворитом зберегти позитивний результат.

Україна — Англія 1:1

Голи: Зінченко, 26 — Вокер, 41.

Попередження: Степаненко, 22; Яремчук, 42 — Меддісон, 35; Магуйар, 83.

Україна: Бущан – Миколенко, Матвієнко (Кривцов 46), Забарний, Конопля – Мудрик (Назарина, 90), Зінченко (Буяльський, 76), Степаненко, Циганков – Судаков (Сидорчук, 65) – Яремчук (Довбик, 65).

Англія: Пікфорд – Чілвелл, Маґуайр, Ґейї, Вокер – Беллінґем (Рашфорд, 66), Райс, Хендерсон – Маддісон (Фоден, 66), Кейн, Сака (Ґаллахер, 87).

Англія вперше втратила очки в групі. Україна має в активі сім пунктів і зберігає другу сходинку турнірки. Третьою йде Італія.

Турнірна таблиця збірної України у відборі на Євро-2024

Скріншот з соцмереж

Свій наступний матч у відбірковому циклі до Євро-2024 збірна України проведе вже у вівторок, 12 вересня. Суперником команди Сергія Реброва буде збірна Італії. Початок зустрічі — о 21:45.

Нагадаємо, що через війну, яку розгорнула Росії в Україні, національна збірна та українські футбольні клуби змушені грати домашні міжнародні поєдинки у нейтральних країнах. Національна команда розпочне свій збір 3 вересня у Тшебниці — передмісті Вроцлава. А 9 вересня там українці провели матч зі збірною Англії. 12 вересня синьо-жовті зіграють з Італією в Мілані.

Спорт, 09.09.2023 21:26