Підтримати проект
Google запустить ігровий стрімінговий сервіс Stadia на iphone
Технології, 21.11.2020 13:18

Google готується до тестування довгоочікуваної iOS-версії свого сервісу Stadia. Однак тут не все так просто. Щоб уникнути дивної нової політики потокової передачі ігор в App Store, Google зробить версію Stadia для iOS звичайним веб-додатком, повністю обійшовши правила Apple. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на HitechNews

Не так давно Apple заборонила поширення ігор відповідно до нової політики App Store. Його сенс полягає в тому, що компанія не зможе переглянути весь вміст розміщених ігор. Простіше кажучи, Apple хоче отримати ще більше комісійних за розміщення нових ігор в своєму магазині.

Компанія Google знайшла спосіб повністю обійти нові правила Apple завдяки своїм можливостям веб-додатка (PWA). Даний тип додатка дозволяє Google відтворити досвід знайомого мобільного клієнта на грамотно спроектованому веб-сайті, який можна навіть встановити як додаток.

Google підтвердила, що публічне тестування Stadia iOS PWA почнеться, через кілька тижнів. Вони планують перевірити загальну продуктивність і основні функції.

На сьогодні немає інформації про те, як зареєструватися для участі в бета-тестуванні. Але навряд чи Google занадто сильно затягне цей захід.

Технології, 21.11.2020 13:18