У Сумах росіяни атакували кінно-спортивну школу, де проходили заняття для дітей (фото)
Фото: ДСНС Сумщини

У Сумах росіяни атакували кінно-спортивну школу, де проходили заняття для дітей (фото)

У середу, 17 червня, у Сумах російські війська завдали удару по території кінно-спортивної школи, де в момент атаки проходили заняття для дітей. Внаслідок обстрілу зазнала руйнувань будівля закладу, також загинули тварини.

Про це повідомив пресцентр Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також рятувальники показали фото наслідків атаки.

Працівники ДСНС працювали у частково зруйнованій будівлі. Рятувальники розбирали аварійні конструкції та демонтували великогабаритні плити перекриття.

З-під завалів співробітники ДСНС деблокували тіла трьох коней. Інформації про постраждалих не надходило.

Як відомо, 17 червня російські окупаційні війська здійснили чергову серію ударів за допомогою безпілотних літальних апаратів по цивільній інфраструктурі Сумської області. Внаслідок ворожої атаки зафіксовано людські жертви, травмування мирних жителів, а також масштабні займання у житловому секторі регіону.

Нагадаємо, російські окупаційні війська посеред ночі 17 червня завдали масованого удару безпілотниками по житлових кварталах та інфраструктурі Запоріжжя. Внаслідок ворожої атаки зафіксовано руйнування, спалахнули масштабні пожежі, а серед мирного населення є жертви.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама