Підтримати проект
Кабмін затвердив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу
Події, 14.04.2021 15:47

Кабінет Міністрів погодив з доопрацюванням в одноденний термін указ Президента про введення в дію рішення РНБО «Про Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України». 

Згідно з текстом пояснювальної записки, стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) визначає цілі та основні напрямки державної військово-промислової політики, поточні та прогнозовані чинники, що впливають на розвиток ОПК. Разом з цим, стратегія визначає пріоритети розвитку оборонно-промислового комплексу та завдання і напрями його реформування.

За словами Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, пріоритети та цілі стратегії визначені з урахуванням актуальних загроз. Зокрема, важливими пунктами стратегії є управління якістю продукції за стандартами НАТО, корпоратизація підприємств ОПК, імпортозаміщення критичних матеріалів, підтримка інновацій через різні фінансові та економічні механізми.

«Ми хочемо, аби наш оборонно-промисловий комплекс став ще більш інноваційним, відкритим і водночас менш забюрократизованим. Документ підтриманий нашими міжнародними партнерами і пройшов не один раунд обговорень з найкращими експертами. Я вважаю, що затвердження такої стратегії - це дуже важливий сигнал того, що Україна готова давати відсіч агресору і буде забезпечувати наших військових сучасною продукцією українського виробництва», - наголосив Шмигаль.

Події, 14.04.2021 15:47