У вівторок, 23 червня, російські окупаційні війська здійснили чергову повітряну атаку на Одеську область за допомогою ударних безпілотних літальних апаратів. Внаслідок ворожих влучань на прибережній території обласного центру загинула жінка.Про це повідомив у Telegram-каналі очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.Наслідки ворожого нальоту на узбережжяПосадовець уточнив, що ворог атакував Одещину ударними безпілотниками, внаслідок чого на узбережжі міста Одеса загинула 26-річна жінка, а 39-річний чоловік отримав поранення. Медики оперативно прибули на місце події, наразі постраждалому надається вся необхідна допомога.Інформація щодо точної кількості постраждалих осіб та масштабів руйнувань наразі уточнюється. На місці влучань продовжують працювати відповідні екстрені та комунальні служби. Очільник ОВА висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблої українки.Заклик до населенняВлада закликає жителів Одеси та області бути максимально обережними під час повітряних тривог. Керівництво ОВА наголошує на важливості не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та завжди перебувати в укриттях під час ворожих атак.Нагадаємо, у ніч на 23 червня російські окупаційні війська здійснили чергову масштабну повітряну атаку, випустивши по території України понад сотню ударних безпілотників різних модифікацій. Українські захисники неба продемонстрували високу ефективність, нейтралізувавши більшість ворожих повітряних цілей у кількох регіонах країни..

Відпочинок на узбережжі Одещини обернувся трагедією. Уже третю добу рятувальники та водолази шукають 10-річну дівчинку, яку під час купання віднесло у відкрите море.Як повідомили у пресцентрі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, попри безперервні пошуки, дитину досі не вдалося знайти."Третю добу тривають пошуки дівчинки, яку віднесло на кругу в море", — йдеться у повідомленні.У ДСНС нагадали, що біля села Сичавка, під час купання в морі, зникла 10-річна дівчинка, яка відпочивала з прабабусею.Загалом від початку пошукових робіт обстежено шість кілометрів узбережжя, 210 гектарів надводної поверхні та 4,5 гектари морського дна. Від ДСНС залучені водолази, рятувальники, психологи та фахівці безпілотних систем. . Небезпечний відпочинок: рятувальники застерігають від купання на стихійних пляжах"Відпочинок на стихійних пляжах становить серйозну загрозу для життя та здоров’я", — наголошують рятувальники.Попри застереження, люди продовжують обирати неперевірені місця для купання, наражаючи себе та своїх близьких на небезпеку.Стихійні пляжі не обладнані рятувальними постами, а стан дна, узбережжя та води там не перевіряється. Особливо ризикованим є використання надувних плавзасобів, які можуть стати причиною нещасних випадків. Фахівці закликають відпочивати лише у спеціально визначених та безпечних місцях, дотримуючись правил поведінки на воді.Як відомо, 10 червня у Миколаєві сталася трагедія на воді. Після стрибка з пірса в акваторію Бузького лиману загинув 17-річний юнак.Нагадайте, за даними ДСНС, в Україні стрімко зростає кількість трагічних випадків під час відпочинку на водних об'єктах у літній період. Рятувальники застерігають, що легковажність та ігнорування базових правил безпеки призводять до непоправних наслідків у багатьох регіонах країни.Читайте також: На Одещині відкрили ще 14 пляжів: де можна купатися.

На Одещині 20 червня рятувальники ліквідували наслідки ворожого удару по автозаправній станції, де виникла загроза потужного вибуху газовоза. Російська атака спричинила пожежу в операторській АЗС у Білгород-Дністровському районі, проте вогнеборцям вдалося вчасно охолодити цистерну.Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.Загоряння газовоза та загроза детонаціїЗа даними надзвичайників, ворожий удар прийшов по території однієї з автозаправних станцій, розташованої у Білгород-Дністровському районі. Унаслідок прильоту миттєво спалахнула будівля операторської АЗС, а вогонь швидко перекинувся на спецтранспорт — виникло сильне загоряння газовоза. Через високу температуру та відкрите полум'я існувала серйозна небезпека вибуху цистерни з пальним, що могло призвести до значних руйнувань навколо.Оперативна ліквідація та відсутність жертвСлужба порятунку зреагувала миттєво: вогнеборці ДСНС оперативно прибули на місце надзвичайної ситуації. Для недопущення вибуху цистерни з газом фахівці розгорнули інтенсивні роботи з її постійного охолодження, паралельно приборкуючи основні осередки вогню. Завдяки професійним діям пожежників небезпеку було повністю нейтралізовано, а пожежу успішно ліквідовано. За офіційними даними відомства, трагедії вдалося уникнути. На щастя, внаслідок цієї підступної атаки росіян ніхто не постраждав.Нагадаємо, російські загарбники здійснили черговий жорстокий обстріл житлового сектора у Херсонській області, спричинивши значні руйнування та пожежі. Внаслідок ворожих ударів постраждали мирні жителі, а ліквідовувати наслідки атаки рятувальникам довелося за допомогою новітніх технологій..

На Одещині поблизу села Сичавка у відкрите море віднесло 11-річну дівчинку. Наразі пошуки тривають.Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що дитина приїхала на відпочинок разом із прабабусею.Через порив вітру її разом із надувним кругом віднесло у відкрите море. До пошуків залучені водолази та фахівці аеророзвідки ДСНС, а також психологи, які надають допомогу рідним дівчинки."Нагадуємо: купання у заборонених і неперевірених місцях — це пряма загроза життю. Вкотре закликаємо громадян суворо дотримуватися правил безпеки!" — йдеться у повідомленні.. Нагадаємо, на Чернігівщині загинув 10-річний хлопчик. Трагедія сталася на одній із водойм. Також у селі Носківці Вінницької області ввечері 11 червня сталася трагедія. У ставку потонув неповнолітній хлопчик.Додамо, в Україні стрімко зростає кількість смертельних випадків під час відпочинку на водоймах, де лише за останню добу обірвалося життя кількох громадян. Днями у Житомирській та Хмельницькій областях водолази та місцеві мешканці дістали з води тіла трьох загиблих, серед яких — 12-річна дівчинка.Читайте також: Правила безпечного літа: рятувальники нагадали про безпеку купання у водоймах.

Начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак, виконувач обов’язків міського голови Одеси Ігор Коваль і керівниця програми "Рішення для відновлюваної енергетики" (RES, GIZ) Еліз Віж’є підписали тристоронній меморандум.Про це повідомив Telegram-канал "Одеса. Офіційно". Там зазначили, що співпраця Одеси з міжнародними партнерами вже має історію успішних реалізацій.Одним із найважливіших проєктів є забезпечення критичної інфраструктури міста когенераційними установками.Зазначається, що нинішній меморандум — це новий етап інтеграції Одеси у великі енергетичні проєкти, що фінансуються німецьким урядом і Європейським інвестиційним банком."Для нас програма RES — це невід’ємна частина стратегії енергетичної стійкості. Одеса вже пройшла шлях від повної енергетичної залежності до формування власної генерації. Зараз ми працюємо над масштабуванням "зелених" технологій і вдячні нашим партнерам за співпрацю", — наголосив Сергій Лисак.Виконрувач обов’язків міського голови Одеси Ігор Коваль додав, що стале партнерство з Німеччиною та Європейським інвестиційним банком дає місту впевненість у реалізації довгострокових проєктів, які значно посилюють захищеність соціальних і медичних об’єктів.У межах візиту керівниця програми RES Еліз Віж’є разом із представниками міської влади відвідала ключові медичні й освітні заклади для окреслення технічних рішень щодо встановлення сонячних електростанцій і систем накопичення енергії."Поєднуючи досвід німецьких інженерів, фінансові інструменти Європейського інвестиційного банку та зусилля місцевої влади, Одеса створює нову модель енергобезпеки, яка робить соціальні установи стійкішими до викликів воєнного часу", – йдеться в повідомленні.Програма RES реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з програмою розвитку ООН (ПРООН). Програму фінансує Федеральне міністерство охорони довкілля, захисту клімату, збереження природи та ядерної безпеки Німеччини в межах Міжнародної кліматичної ініціативи та керується Європейським інвестиційним банком.Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль розповідав, що українська енергосистема зіткнулася зі складнощами у зв'язку із масованими обстрілами Росії. Щоби повноцінно відновити енергосектор насамперед потрібно посилити протиповітряну оборону країни..

В Одеській області вирок винесли 32-річний чоловік, який зґвалтував і вбив семирічну Соломію Тарасюк у червні 2025 року. Його засудили до довічного ув'язнення.Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України. Там зазначили, що довели в суді вину 32-річного чоловіка, який зґвалтував і вбив семирічну дівчинку в Одесі. Суд призначив йому довічне позбавлення волі."Цей злочин стався у червні 2025 року. Дитина жила в одному дворі із засудженим і знала його як сусіда. Чоловік заздалегідь вибудовував довіру з місцевими дітьми, він заводив із ними розмови на вулиці, пригощав солодощами, катав на велосипеді та показував відео з котом у телефоні", — йдеться в повідомленні.Прокурори додали, що в день вбивства дівчинка каталася на самокаті біля дому. Побачивши знайомого дорослого, якому довіряла, вона погодилася зайти до нього у квартиру — "погратися з котиком". Звідти вона вже не вийшла. Чоловік зґвалтував і задушив дитину."Наступного дня загорнув тіло у харчову плівку, заховав у дорожню сумку та картонну коробку, викликав таксі та сховав у підвалі іншого будинку. Під час замовлення авто він вказав на необхідність вільного багажника для великогабаритної коробки, а тіло прикрив порожніми скляними пляшками, щоби шум під час транспортування не викликав підозр", — розповіли подробиці правоохоронці.. На судових засіданнях обвинувачений стверджував, що не пам'ятає факту зґвалтування. Встановлено, що в день злочину він вживав канабіс.Разом із тим комплексна психолого-психіатрична експертиза підтвердила, що дії підсудного повністю усвідомлені та чітко контрольовані."Справа про жорстоко та цинічно обірвану дитячу долю завершилася довічним позбавленням волі для винного. Лише максимальна міра покарання може гарантувати, що такі особи не вийдуть на свободу та не вчинять злочини повторно, забираючи найцінніше — дитячі життя", — прокоментував рішення суду старший групи прокурорів, керівник Одеської обласної прокуратури Андрій Сваток, який підтримував публічне обвинувачення.Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що на Кіровоградщині 29-річного чоловіка підозрюють у злочині проти неповнолітніх. Він через Telegram знайомився з дітьми та ґвалтував їх..

У вівторок, 16 червня, російські терористи атакували Одеську область. Внаслідок влучання пошкоджено житловий будинок.Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер."Одещина знову під ударом ворога. Сьогодні вдень внаслідок влучання БпЛА по території приватного домогосподарства в Одеському районі пошкоджено одноповерховий житловий будинок", — зазначив посадовець.Внаслідок атаки спалахнула пожежа, яку станом на цей час вже ліквідовано. За попередніми даними, постраждала літня пара: 70-річна жінка та 71-річний чоловік. "Жінку госпіталізовано у стані середньої тяжкості. Лікарі надають усію необхідну допомогу", — уточнив Кіпер.На місці "прильоту" працюють відповідні служби. Тривають роботи з усунення наслідків.Також 16 червня російські війська атакували Краматорськ Донецької області дроном, який влучив у багатоповерхівку. Унаслідок удару є постраждалі.Нагадаємо, російські окупаційні війська у ніч на 16 червня влаштували черговий повітряний терор цивільного населення, атакувавши безпілотниками населені пункти Харківської та Сумської областей. Унаслідок ворожих ударів постраждали мирні мешканці, зокрема маленькі діти, а також зафіксовано значні руйнування житлового сектору та інфраструктури..

В Одеській області затримано військовослужбовця, який вимагав 23 тисячі доларів за вплив на рішення військово-лікарської комісії, щоби визнати іншого військового непридатним і дозволити йому демобілізуватися.Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.За даними слідства, 33-річний офіцер батальйону резерву в червні 2026 року запропонував військовослужбовцю сприяння у повторному проходженні військово-лікарської комісії й отриманні медичних висновків, які могли стати підставою для визнання його непридатним до подальшого проходження військової служби."За свої послуги він вимагав 23 000 доларів, запевняючи, що має можливість вплинути на посадових осіб військово-лікарської комісії для ухвалення необхідного рішення", — йдеться в повідомленні.Зокрема, він "пропонував" скасувати попередній висновок ВЛК і ухвалити новий висновок про непридатність до служби, що дозволило би йому звільнитися з лав ЗСУ.Правоохоронці затримали підозрюваного під час отримання неправомірної вигоди.Під час слідчих дій вилучили грошові кошти, мобільний телефон і транспортний засіб підозрюваного."Суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Встановлюються всі обставини злочину та повне коло осіб, причетних до його вчинення", — зазначили прокурори."Санкція інкримінованої статті передбачає до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна", — підсумували в Офісі генерального прокурора України.Нагадаємо, що на початку червня в межах операції проведено майже 60 одночасних обшуків у представників ВЛК і експертних команд з оцінювання повсякденного функціонування особи (ЕКОПФО). За попередніми даними, сума виявлених неправдивих відомостей у декларація посадових осіб сягає 200 мільйонів гривень..

Протягом останніх півтора року вітчизняні служителі Феміди розглянули понад 130 кримінальних та адміністративних справ, що пов'язані з дорожніми аваріями за участю водіїв електросамокатів. Левова частка цих інцидентів трапилася саме через недбалість та порушення правил самими кермувальниками двоколісного транспорту.Про це йдеться у дослідженні "Опендатабот". Статистика порушень та винуватці аварійЕксперти зазначають, що у 79% від усіх зафіксованих дорожньо-транспортних пригод безпосередніми винуватцями інцидентів було визнано саме водіїв електросамокатів — це 104 судові справи. Якщо розглядати динаміку по роках, то торік правоохоронці та суди довели провину кермувальників самокатів у 66 провадженнях, а вже протягом п'яти місяців поточного року винними визнали 38 осіб.Найчастіше судові органи розглядають матеріали через пряме порушення правил дорожнього руху, що призвело до механічних пошкоджень чи травм (стаття 124 КУпАП) — за останні півтора року нарахували 57 таких справ.Географія ДТП та антилідери серед регіонівАналітики склали детальний рейтинг областей, де водії двоколісного транспорту найчастіше потрапляють на лаву підсудних. Лідером цього неприємного списку стала Одещина: тут зареєстрували 11 справ у 2025 році та 12 за п'ять місяців поточного року. Наступними у рейтингу антилідерів ідуть такі регіони:Львівська область — 11 справ торік та п'ять за п'ять місяців цього року;Вінниччина — п'ять та чотири судові провадження відповідно;Волинська область — п'ять справ минулого року та три у поточному;Київщина — сім проваджень торік та одна за аналогічний період цього року.Водночас, якщо не враховувати території, де ведуться активні бойові дії, Чернівецька область виявилася унікальним куточком України. Це єдиний регіон країни, де за останні 1,5 року правоохоронці не зафіксували жодної судової справи щодо ДТП з вини самокатників.Підлітковий фактор в аварійностіОкрему тривогу у фахівців викликає статистика за участю неповнолітніх громадян. Підлітки та діти фігурували у 38 зі 132 загальних випадків, що становить майже третину від усіх розглянутих судових проваджень в Україні.Якщо детально аналізувати виключно ті дорожні пригоди, які сталися суто з вини самих самокатників, то неповнолітні особи з’явилися у 24 справах — це близько чверті від такої категорії проваджень. Найбільша кількість подібних правопорушень за участю підлітків за останні півтора року припадає на Вінницьку область (чотири випадки), а також на Львівську та Черкаську області (по три випадки у кожній).Нагадаємо, уряд готує зміни для водіїв, які систематично порушують правила дорожнього руху. Йдеться про градацію штрафів за перевищення швидкості та збільшення кількості камер на дорогах. Це необхідно, щоб підвищити рівень безпеки..

На Одещині поліцейські врятували чоловіка, якого привалило бетонною плитою в покинутій будівлі. Інцидент стався ввечері 8 червня.Про це повідомила пресслужба Національної поліції України. За даними слідства, до поліції зателефонувала жінка та повідомила, що під завалами опинився її 28-річний співмешканець. Як з'ясувалося його привалило бетонною плитою."Негайно на місце події прибули чергові наряди сектору реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та керівництво відділення поліції № 2 Березівського районного відділу поліції, рятувальники й медики. Не гаючи часу, правоохоронці кинулися розбирати завали на другому поверсі будівлі, намагаючись визволити потерпілого", — йдеться у повідомленні.Чоловіка дістали з-під завалів завдяки допомозі місцевого фермера, який надав автокран. Операція з порятунку тривала майже дві години."Завдяки спільним злагодженим діям, небайдужості місцевих мешканців вдалося врятувати людське життя. Потерпілого з чисельними тілесними ушкодженнями, переламами кісток передали медикам екстреної допомоги та госпіталізували. Наразі він перебуває в лікарні", — зазначив начальник відділення поліції № 2 Березівського РВП підполковник поліції Федір Цуркан.. Нагадаємо, 6 червня в Чернівецькій області обвалився міст із дітьми. Під час перебування на екскурсії група неповнолітніх одночасно вийшла на дерев’яний міст через річку, який не витримав ваги. .

У вівторок, 9 червня, російські війська атакували Одещину безпілотниками. Внаслідок удару спалахнув приватний житловий будинок. Пожежу оперативно ліквідували.Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер."Вдень ворог цинічно атакував ударними безпілотниками Південь Одещини, внаслідок чого пошкоджено приватний житловий будинок. Зайнялася пожежа, яку ліквідовано рятувальниками", — написав він у своєму Telegram-каналі.На щастя, обійшлося без постраждалих. Як відомо, 8 червня російські окупаційні війська завдали чергового удару за допомогою безпілотних літальних апаратів по території Одеської області, внаслідок чого постраждали цивільні громадяни на зупинці громадського транспорту. Ворожа атака також спричинила серйозні руйнування житлового сектору та призвела до виникнення масштабних пожеж на критичних об'єктах.Нагадаємо, у ніч на 9 червня окупаційні війська провели масовану повітряну атаку, запустивши десятки безпілотників з кількох напрямків у Росії та на тимчасово окупованих територіях України. Наші підрозділи протиповітряної оборони вели запеклий бій, збиваючи та задушуючи засобами радіоелектронної боротьби ворожі повітряні цілі у різних регіонах країни.Додамо, ввечері 9 червня російські терористи атакували Харків "шахедами". У місті зафіксовано декілька влучань..

У понеділок, 8 червня, російські окупаційні війська завдали чергового удару за допомогою безпілотних літальних апаратів по території Одеської області, внаслідок чого постраждали цивільні громадяни на зупинці громадського транспорту. Ворожа атака також спричинила серйозні руйнування житлового сектору та призвела до виникнення масштабних пожеж на критичних об'єктах.Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.Руйнування будинків та атака на транспортЯк зазначили у ДСНС, внаслідок цинічного нальоту російських дронів травми різного ступеня важкості отримали троє людей, які у момент обстрілу перебували безпосередньо на зупинці громадського транспорту.Окрім цього, ворожі вибухи призвели до значних пошкоджень у житловому масиві. Через обстріли вщент зруйновано один приватний житловий будинок, а також суттєво пошкоджено покрівлю багатоповерхівки.Займання на енергооб'єктах та допомога постраждалимРосійські загарбники також намагалися поцілити по забезпеченню життєдіяльності регіону. Внаслідок влучань ворожих БпЛА спалахнули пожежі на об'єктах критичної та енергетичної інфраструктури Одещини.Наразі рятувальні підрозділи ліквідовують наслідки ударів. На всіх місцях влучань та руйнувань разом із пожежними активно працювали психологи ДСНС, які надавали екстрену психологічну допомогу постраждалим та свідкам чергового російського злочину.Нагадаємо, ввечері 6 червня російські окупанти атакували Чернігівщину. Ворог поцілив по автозаправній станції..

У ніч на неділю, 7 червня, російські загарбники масовано атакували цивільну інфраструктуру Одеської області. Ворог активно застосовував ударні безпілотники.Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, який опублікував відповідний допис у своєму Telegram-каналі."В Одесі унаслідок ворожої атаки сталося займання нежитлової будівлі. На жаль, постраждав 41-річний чоловік, у нього осколкові поранення, стан задовільний", — зазначив він.Окрім того, за його словами, в Чорноморську пошкоджено житлові будинки, газову трубу, а також будівлю на території храму. Пошкоджень зазнали два вантажні автомобілі.Зафіксовано пошкодження й житлових будинків на території Чорноморської громади. Минулося без травмованих."Наразі триває ліквідація наслідків атаки й уточнення інформації щодо постраждалих і завданих пошкоджень", — підсумував Олег Кіпер.. Раніше повідомлялося, що вночі та зранку російські окупанти провели серію ударів по Запоріжжю. У зв’язку з ворожими обстрілами в місті зафіксовано частковий блекаут.Нагадаємо, що впродовж минулої ночі російські окупанти атакували Україну 236 ударними безпілотниками типу Shahed, "Гербера", "Італмас" і дронами-імітаторами типу "Пародія". Сили оборони знешкодили 215 повітряних цілей..

У п'ятницю, 5 червня, на узбережжя Національного природного парку "Тузлівські лимани" виявили тіла 22 дельфінів. Це рекордний показник за останні роки.Про це повідомив керівник науково-дослідного відділу нацпарку Іван Русєв."Вчора, 5 червня 2026 року, у Міжнародний день захисту довкілля, море винесло одразу тільки на узбережжя нашого Національний природний парк "Тузлівські лимани" безпрецедентну, жахливу кількість загиблих китоподібних — 22 тварин: 20 азовок, 1 афаліну та 1 білобочку. Це ми обстежили тільки 25 кілометрів узбережжя нацпарку. А на протяжності тисяч кілометрів моря їх, ймовірно, викинуло тисячі", — зазначив посадовець.. За його словами, наприкінці травня — на початку червня загиблих дельфінів знаходили на румунському та болгарському узбережжях Чорного моря, а в Одеській затоці виявили живих, але важко контужених тварин."Такі катастрофічні масштаби є прямим посиланням до чорного 2022 року, коли розпочалася наймасштабніша хвиля мору морських ссавців. Головна, страшна і єдина першопричина цього жаху — війна.Через повномасштабну та варварську війну, яку рф розв’язала проти України та проти всього нашого довкілля, екосистема Чорного моря опинилася на межі колапсу. Постійне, смертоносне військове навантаження — вибухи, пуски ракет, використання потужних сонарів військових кораблів — знищує біорізноманіття", — наголосив Русєв.Він також відзначив, що дельфіни зіткнулися з екологічною катастрофою синергетичного характеру, а саме:хімічним терором (токсичний мазутний гепатит, панкреатит та нефрит через розливи нафтопродуктів).можливим акустичним терором (сонари/вибухи, пуски ракет "Калібр", які дезорієнтували тварин і загнали їх у пастку забрудненого узбережжя)."Популяції унікальних чорноморських китоподібних щодня втрачають свою життєздатність, міцність та генетичну здатність до відродження. Якщо світ не зупинить агресора, Чорне море ризикує назавжди втратити своїх унікальних володарів. Ми документуємо кожен такий факт як злочин проти природи", — додав Русєв.Нагадаємо, нещодавно на Київщині поліція розпочала перевірку за фактом жорстокого поводження з твариною. За даними слідства, інцидент стався у місті Славутич.Також раніше повідомлялось, що на Львівщині 55-річна жінка застрелила собаку. Зловмисниці загрожує до трьох років в'язниці..

У суботу, 6 червня, на Одещині знайшли мертвими дівчат 16 та 17 років. Їхні тіла виявили у ставку.Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області. Трагедія сталася у селищі Затишшя.Зокрема, вночі 6 червня місцевий житель, який є родичем однієї із загиблих, повідомив до поліції про зникнення дівчат. Він зазначив, що вони повинні були до нього приїхати, але перестали виходити на зв’язок."Поліцейські розпочали пошукові заходи: опитали місцевих жителів, перевірили громадські місця та місця відпочинку молоді, і невдовзі знайшли одяг безвісти зниклих на ставку, де вони відпочивали", — йдеться у повідомленні.Після цього водолази ДСНС приступили до обстеження водойми. Вже вранці дівчат виявили у воді без ознак життя."Наразі там працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, яка встановлює всі обставини трагедії. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Закликаємо громадян купатися лише у дозволених місцях та дотримуватися правил безпеки. Окремо просимо батьків та всіх, хто їх замінює, контролювати дозвілля неповнолітніх дітей та нагадувати їм ці застереження", — додали у поліції.Нагадаємо, 5 червня ввечері в Одесі сталася трагедія. 11-річна дівчинка стрибнула з даху 17-поверхівки та загинула на місці. Також 2 червня на Рівненщині сталася аварія на залізниці. Загинув неповнолітній. Попередньо, хлопець був у навушниках, тому не почув, що наближається потяг. Відтак, внаслідок отриманих травм він загинув на місці події..
