# пограбування

22:55 - 10.06.2026

У Білій Церкві рецидивіст з ножем пограбував чоловіка в ліфті: деталі інциденту

На Київщині, у місті Біла Церква, правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у розбійному нападі на місцевого жителя. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі.Про це повідомило Головне управління Національної поліції у Київській області. За даними слідства, інцидент стався біля однієї з багатоповерхівок міста.Зловмисник звернувся до перехожого з проханням про допомогу, після чого почав переслідувати його. Коли чоловік зайшов до ліфта, нападник увійшов слідом, приставив ніж до його грудей та, погрожуючи зброєю, змусив віддати гроші. Після цього фігурант утік.Незабаром його виявили патрульні в під’їзді сусіднього будинку та передали слідчо-оперативній групі. Затриманого помістили до ізолятора тимчасового тримання. Під час перевірки встановили, що в його організмі було 1,37 проміле алкоголю. Також з’ясувалося, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини та незаконне заволодіння транспортним засобом."Слідчі, за процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури повідомили про підозру фігуранту за скоєння нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому особою, яка раніше вчинила розбій, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України). У суді затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, у Києві рецидивіст розбив вікно музейного потяга та перевдягнувся в залізничника. Він намагався викрасти з нього експонати. Поліцейські оголосили йому про підозру.Додамо, українців попереджають про нову хвилю шахрайства, пов’язану з фейковими повідомленнями про штрафи за порушення правил дорожнього руху. Аферисти надсилають громадянам листи з посиланнями на підроблені сайти, щоби заволодіти їхніми коштами та персональними даними..

1
08:35 - 08.06.2026

Стрілянина на Харківщині: озброєні злочинці атакували копів

У місті Балаклія Харківської області група невідомих осіб під час спроби пограбування магазину вчинила збройний опір правоохоронцям. Тікаючи від переслідування, зловмисники кинули під службове авто поліції гранату та влаштували стрілянину в приватному секторі.Про це TrueUA повідомило джерело у правоохоронних органах.Спроба пограбування та підрив автомобіляЯк зазначили у поліції, події розгорталися 8 червня близько 03:35 ночі, коли до місцевої поліції надійшов виклик про те, що підозрілі особи намагаються зламати двері крамниці. На місце інциденту оперативно прибув екіпаж сектору реагування патрульної поліції. Побачивши службову машину, зловмисники одразу застрибнули у свій автомобіль і почали тікати. Під час запеклого переслідування втікачі вчинили жорстокий напад, кинувши під колеса поліцейського авто бойову гранату, яка миттєво здетонувала.Перестрілка та введення спецопераційЗа даними правоохоронців, залишивши транспортний засіб, правопорушники перемістилися на відкриту ділянку місцевості в районі приватних забудов. Звідти вони розпочали прицільний обстріл у бік працівників поліції. Для нейтралізації озброєної банди з 03:40 до 04:50 на території району негайно вводилися в дію спеціальні поліцейські операції "Грім" та "Сирена".Наразі правоохоронцям вдалося виявити покинутий автомобіль фігурантів, проте самі зловмисники продовжують переховуватися. Масштабні заходи з розшуку та затримання небезпечних правопорушників тривають.Нагадаємо, у Дарницькому районі Києва правоохоронці затримали чоловіка, який влаштував стрілянину на подвір'ї житлового будинку..

2
21:05 - 05.06.2026

У Хмельницькому підліток пограбував військового, який недавно повернувся з полону (фото)

У Хмельницькому правоохоронці затримали 16-річного хлопця. Його підозрюють у пограбуванні військового, який нещодавно повернувся з російського полону та проходив реабілітацію.Про це повідомили в поліції Хмельницької області. Там зазначили, що оперативно затримали неповнолітнього зловмисника."Підозрюваний у грабежі відібрав у 21-річного потерпілого сумку, в якій було близько 50 000 гривень, і зник у невідомому напрямку. Зловмисник ретельно переховувався, проте поліцейські вирахували його та затримали", — йдеться в повідомленні.Хмельницькі поліцейські деталізували, що потерпілий нещодавно звільнився з полону та перебував у Хмельницькому на реабілітації."Під час відпочинку в районі парку Івана Франка підозрюваний підійшов до нього та висмикнув сумку, в якій було близько 50 000 гривень. Юнак швидко втік у невідомому напрямку", — розповіли подробиці правоохоронці.Оперативники управління карного розшуку Нацполіції та кримінальної поліції Хмельницького райуправління переглянули записи з десятків відеокамер, встановили особу зловмисника, його маршрут і місце, де він переховувався."Зловмисником виявився 16-річний місцевий мешканець. Викрадені кошти він витратив на власні забаганки. Після скоєного деякий час переховувався в нежитловому будинку, де його й затримали поліцейські", — зазначили правоохоронці.Слідчі за процесуального керівництва прокуратури вже оголосили затриманому підозру за частиною 4 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Розв’язується питання про обрання йому запобіжного заходу.Нагадаємо, що декілька днів тому в Києві затримали чоловіка, який пограбував пенсіонерку. Йому загрожує до 15 років тюрми. 75-річна киянка за оголошенням знайшла різнороба для ремонту у квартирі, яку затопили сусіди. Підозрюваний майже місяць працював у квартирі. Проте одного дня він напав на жінку з ножем та гранатою, зв’язав її та змусив віддати мобільний телефон, ювелірні вироби та гроші..

3
12:08 - 04.06.2026

У Києві рецидивіст намагався пограбувати музейний потяг (фото)

У Києві рецидивіст розбив вікно музейного потяга та перевдягнувся в залізничника. Він намагався викрасти з нього експонати. Поліцейські Києва оголосили йому про підозру.Про це повідомили в поліції Києва. Там зазначили, що подія сталася в музейному потязі, що розташований на Центральному залізничному вокзалі."Зловмисник за допомогою каменя розбив вікно залізничного вагона, відчинив двері тамбура та проникнув до одного з вагонів музейного потяга", — йдеться в повідомленні.Правоохоронці додали, що всередині він пошкодив вітрину та заволодів музейними експонатами — форменим одягом залізничника, зокрема, кітелем і брюками, які одягнув на себе."Після скоєного зловмисника помітила працівниця станції, яка повідомила про інцидент поліцейських. Уже за лічені хвилини вони виявили зловмисника на залізничних коліях і затримали його", — констатували правоохоронці.Ним виявився 51-річний чоловік. Раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та відбував тривалі терміни покарання, зокрема, за вбивство, зґвалтування та майнові злочини.. "Фігурантові загрожує до восьми років увʼязнення", — підсумували в столичній поліції.Нагадаємо, що українців попереджають про нову хвилю шахрайства, пов’язану з фейковими повідомленнями про штрафи за порушення правил дорожнього руху. Аферисти надсилають громадянам листи з посиланнями на підроблені сайти, щоби заволодіти їхніми коштами та персональними даними..

4
13:25 - 01.06.2026

Напав з ножем та гранатою і зв’язав: у Києві чоловік пограбував пенсіонерку (фото)

У Києві затримали чоловіка, який пограбував пенсіонерку. Йому загрожує до 15 років тюрми.Про це повідомила Київська обласна прокуратура. За даними слідства, 75-річна киянка за оголошенням знайшла різнороба для ремонту у квартирі, яку затопили сусіди.Підозрюваний майже місяць працював у квартирі. Проте одного дня він напав на жінку з ножем та гранатою, зв’язав її та змусив віддати мобільний телефон, ювелірні вироби та гроші.Нападника затримали. Як з'ясувалося він провів 12 років у місцях позбавлення волі за умисне вбивство."Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні розбійного нападу з метою заволодіння майном, поєднаного із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я потерпілої, з корисливих мотивів. Підозрювано обрано запобіжний вигляді тримання під вартою. За скоєне чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, 28 травня у місті Чугуїв чоловік вчинив розбійний напад на 76-річну жінку. Правоохоронцям довелося відкривати вогонь, аби затримати зловмисника.Додамо, у Києві 29-річний чоловік обкрадав пошкоджені квартири мешканців Подолу. Це відбувалося після масованого ракетного обстрілу, коли нікого не було вдома, адже люди перебували в укриттях..

5
17:07 - 30.05.2026

Росія агресивніше краде західні технології й оборонні таємниці, — ЗМІ

Російські розвідувальні служби активізували агресивніші крадіжки західних технологій і оборонних секретів. Це пов’язано з тим, що санкції тиснуть на воєнну економіку країни.Таку інформацію оприлюднили журналісти Associated Press. Співрозмовники агенції розповіли, що московські агенти створюють фальшиві компанії, вербують посередників і залучають кібершпигунів і хакерів, які збирають інформацію, що також можуть використовувати для атак на критичну інфраструктуру.Чотири роки міжнародних санкцій обмежили можливості Москви закуповувати обладнання, технології та дослідження з Європи, тоді як війна в Україні ускладнила ключові галузі промисловості та підштовхнула країну до потенційної фінансової кризи."Вони справді знають, що їм потрібно, і докладають серйозних зусиль для придбання сучасних верстатів, заводського обладнання, досліджень і технологій подвійного призначення", — заявив заступник керівника операцій Служби безпеки Швеції Крістоффер Веделін.У Швеції Москва націлена на оборонну промисловість та розробки найсучаснішої зброї, зокрема, винищувача Gripen. Також Росія намагається закупити камери та лазерні технології цивільного призначення, які можна інтегрувати у власні системи озброєння.Директор Служби безпеки та розвідки Фінляндії Юха Мартеліус зазначив, що Росія прагне не відставати від Заходу в найближчі десятиліття."Ми кажемо про космічні технології, квантові й арктичні технології, морські технології", — сказав він.Фінський розвідник додав, що космічні технології потрібні Москві "прямо зараз". Росії також потрібні санкціоновані комп'ютерні технології й оновлення програмного забезпечення для верстатів.Зазначається, що Москва розгортає кібератаки проти європейських фірм і критичної інфраструктури, щоби зібрати інформацію, яку зможе використати, "коли матиме можливість і коли це виконає свою мету".Крістоффер Веделін нагадав про напад на шведську електростанцію минулого року — пов'язані з Росією суб'єкти намагалися "знищити" завод, але система виявила вторгнення. За його словами, атака частково була спрямована на підрив підтримки України з боку Заходу. Він наголосив, що ця атака ознаменувала "зміну" в способі дій Росії."Вони більше не так сильно переймаються потенційною атрибуцією після своєї діяльності, тому йдуть на більший ризик для досягнення своїх цілей", — пояснив заступник керівника операцій Служби безпеки Швеції.Дедалі агресивніша тактика може відображати внутрішню стурбованість щодо економіки, яка "зовсім не найкраще справляється", заявив голова Служби зовнішньої розвідки Естонії Каупо Розін.Нагадаємо, 12 квітня стало відомо, що влада Великої Британії вперше в історії позбавила громадянства уродженця Сполученого Королівства через його зв'язки з Кремлем та роботу на користь Російської Федерації..

6
11:34 - 30.05.2026

Залишився ночувати з жертвами: у Києві рецидивіст жорстоко побив та обікрав пенсіонерів

Поліцейські Києва оперативно розшукали та затримали підозрюваного у скоєнні зухвалого розбійного нападу на двох пенсіонерів у Дніпровському районі. Фігурант проник до чужого помешкання підступним шляхом, застосував до господарів фізичну силу та викрав цінні речі.Про це повідомляє поліція Києва у Telegram-каналі.Нічний полон у власній квартиріДо чергової частини столичної поліції із заявою про скоєння тяжкого злочину звернулася 83-річна мешканка Дніпровського району. Правоохоронці встановили, що події розгорталися за вкрай цинічним сценарієм. Невідомий чоловік підійшов до квартири киян та постукав у двері. Як тільки 63-річний син заявниці відчинив їх, зловмисник одразу ж накинувся на нього з кулаками.Аби літня господарка не встигла здійняти галас та покликати на допомогу сусідів, нападник жорстоко побив і її. Після цього залякавши безпорадних власників квартири, фігурант вирішив залишитися в їхньому помешканні ночувати. Лише з настанням ранку кримінальник втік, прихопивши із собою мобільний телефон та грошові кошти потерпілих.Затримання рецидивістаЗавдяки злагодженим діям київських оперативників, особу нападника вдалося швидко встановити та затримати його. Ним виявився 48-річний місцевий мешканець, який уже має неодноразові судимості за вчинення майнових злочинів.Під час проведення слідчих дій правоохоронці з'ясували, що затриманий причетний ще до кількох правопорушень у столиці. Зокрема, напередодні розбою він скоїв дві крадіжки у двох інших містян, поцупивши велосипед та мобільний телефон. За сукупністю скоєного та за фактом зухвалого нападу на літніх людей зловмиснику загрожує до 10 років тюремного ув'язнення.Нагадаємо, 28 травня у столиці чоловік здійснив напад на правоохоронців, пошкодивши службову автівку. Порушника затримали..

7
11:11 - 26.05.2026

На кордоні з Молдовою затримано чоловіка, який брав участь у пограбуванні в Німеччині (фото)

Громадянин Молдови разом із групою зловмисників узяв участь у пограбуванні в Німеччині. Його оголосили в міжнародний розшук. Українські прикордонники виявили чоловіка на кордоні з Молдовою.Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України — Західний кордон."На кордоні з Молдовою затримано іноземця, який перебував у міжнародному розшуку", — констатували українські прикордонники.Вони розповіли, що ввечері в понеділок, 25 травня, через пункт пропуску "Мамалига" на в’їзд в Україну їхав громадянин Молдови 1979 року народження."Під час здійснення прикордонного контролю відбулося спрацювання бази даних Інтерполу", — акцентували в ДПСУ.Прикордонники у взаємодії з представниками Українського бюро Інтерполу з’ясували, що чоловіка розшукують правоохоронні органи Німеччини."Ідеться про скоєння крадіжки у складі групи осіб на території цієї країни", — пояснили українські правоохоронці.Після оформлення відповідних документів громадянина, який перебуває у міжнародному розшуку, передали працівникам Національної поліції України.Нагадаємо, 19 травня стало відомо, що 20-річний чоловік намагався вивезти з України до Румунії монети та банкноти, які мають культурну й історичну цінність. Він заховав їх у багажнику, однак прикордонники вилучили "знахідку"..

8
15:48 - 27.04.2026

Понад 9 років тюрми за два телефони: у столиці покарали зухвалого грабіжника

У Києві винесли вирок чоловіку, який жорстоко пограбував випадкового знайомого за допомогою сльозогінного газу. За скоєне під час дії воєнного стану зловмисник отримав суворе покарання у вигляді тривалого тюремного терміну.Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.Слідство встановило, що подія розгорталася на вулиці Табірній, де потерпілий розпивав спиртні напої з малознайомим чоловіком. Під час раптової сварки фігурант використав газовий балончик, розпиливши вміст в обличчя опоненту. Поки киянин був дезорієнтований, зловмисник відібрав у нього два смартфони, грошові кошти та втік.Затримання та вирок судуДільничні офіцери поліції швидко ідентифікували особу нападника. Ним виявився 34-річний житель Чернігівської області, який раніше вже мав проблеми із законом та притягувався до кримінальної відповідальності.За результатами досудового розслідування правоохоронці скерували обвинувальний акт до суду. Чоловіку інкримінували порушення за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.Шевченківський районний суд столиці, розглянувши всі матеріали справи та докази, зібрані слідчо-оперативною групою, визнав підсудного винним. Згідно з рішенням суду, чоловік проведе за ґратами дев'ять років і один місяць.Нагадаємо, на Житомирщині на одній із автозаправних станцій стався інцидент з чоловіком, який представився військовослужбовцем. Зловмисник погрожував підпалом та вимагав пальне..

9
23:53 - 09.04.2026

На Дніпропетровщині чоловік вчинив розбійний напад на АЗС: яке покарання йому "світить"

На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка за вчинення розбійного нападу на автозаправну станцію. Інцидент стався у місті Кам'янське.Про це повідомила поліція Дніпропетровської області. За даними слідства, злочин стався ще 30 грудня 2025 року близько 2:20.Як встановили правоохоронці, фігурант зламавши пластикові двері за допомогою фомки, проник до приміщення АЗС та викрав грошові кошти. Згодом поліцейські встановили та затримали зловмисника. Ним виявився 39-річний місцевий житель."Слідчі Кам’янського районного управління поліції за процесуального керівництва Кам’янської окружної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні. Обвинувальний акт скеровано до суду. Фігуранту інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України", — йдеться у повідомленні.Варто зауважити, що за скоєне зловмиснику загрожує до 15 років тюрми із конфіскацією майна.Нагадаємо, на Дніпропетровщині 16-річний хлопець зламав поштомат та викрав посилок на майже 500 тисяч гривень. Раніше у Києві правоохоронці затримали 34-річного іноземця, який серед ночі напав на перехожого поблизу розважального закладу. Грабіжник силоміць зірвав із шиї потерпілого золотий ланцюжок із хрестиком, після чого намагався втекти з місця злочину на власному автомобілі.Додамо, також столичні правоохоронці затримали чоловіка, який вчинив напад на крамницю та застосував силу до персоналу. Зловмисник намагався викрасти товар, а після зауваження продавчині влаштував дебош, побив жінку та втік через розбиті двері..

10
12:27 - 09.04.2026

Побив жінку та вибив скло ногою: у Києві затримали "невиправного" грабіжника (відео)

Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який вчинив напад на крамницю та застосував силу до персоналу. Зловмисник намагався викрасти товар, а після зауваження продавчині влаштував дебош, побив жінку та втік через розбиті двері.Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.Розбійний напад у магазиніЗа даними правоохоронців, інцидент стався, коли один із відвідувачів почав демонстративно перекладати товар із полиць до свого рюкзака, не маючи наміру за нього платити. Коли працівниці магазину помітили крадіжку та спробували зупинити чоловіка, той перейшов до агресивних дій. Грабіжник ударив одну з жінок, після чого ногою вибив скло у вхідних дверях, щоб безперешкодно залишити місце злочину.Поліціянти оперативно встановили особу нападника та затримали його. Підозрюваним виявився 33-річний місцевий житель, який має багате кримінальне минуле. За плечима чоловіка — численні судимості за крадіжки, пограбування, нанесення тілесних ушкоджень та злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків.Рецидивісту загрожує тривалий термінПопри попередній досвід перебування за ґратами, киянин не став на шлях виправлення і вчергове порушив закон. Його дії кваліфіковано як грабіж, вчинений в умовах воєнного стану, що значно обтяжує відповідальність.Наразі слідчі проводять усі необхідні процесуальні дії для притягнення зловмисника до відповідальності. За скоєне рецидивісту загрожує до 10 років позбавлення волі.Нагадаємо, раніше у Києві правоохоронці затримали 34-річного іноземця, який серед ночі напав на перехожого поблизу розважального закладу. Грабіжник силоміць зірвав із шиї потерпілого золотий ланцюжок із хрестиком, після чого намагався втекти з місця злочину на власному автомобілі..

11
11:42 - 02.04.2026

У Києві чоловік обікрав дівчину під час побачення

У Києві чоловік пограбував дівчину вдома під час побачення. За скоєне йому загрожує до 10 років тюрми.Про це повідомило Головне управління Національної поліції у місті Києві. За даними слідства, інцидент трапився в Оболонському районі.Зокрема, 27-річна дівчина зателефонувала до поліції і заявила, що її пограбував невідомий. Згодом з'ясувалося, що киянка познайомилась із чоловіком у соціальній мережі та згодом запросила його до себе додому.Перебуваючи у квартирі, він раптом став погрожувати жінці побиттям та вимагати гроші. Надалі, із гаманця потерпілої "гість" забрав 5 200 доларів та втік з квартири."Оперативники за допомогою аналітиків кримінального аналізу встановили, що до злочину причетний 32-річний місцевий мешканець та розшукали його у Шевченківському районі. Слідчий повідомив порушнику про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, 2 березня у Кривому Розі поліцейські повідомили про підозру 37-річному чоловікові, який пограбував жінку у продуктовому магазині.Також у столиці правоохоронці затримали киянина, який вимагав від колишнього військового гроші за "допомогу" у встановленні інвалідності. За вчинене йому загрожує до 10 років позбавлення волі..

12
20:05 - 24.03.2026

Пограбування біля ресторану в Києві: іноземцю "світить" 10 років тюрми (фото)

У столиці правоохоронці затримали 34-річного іноземця, який серед ночі напав на перехожого поблизу розважального закладу. Грабіжник силоміць зірвав із шиї потерпілого золотий ланцюжок із хрестиком, після чого намагався втекти з місця злочину на власному автомобілі.Про це повідомляє офіційний Telegram-канал поліції Києва.Деталі інциденту на ПечерськуЯк зазначають правоохоронці, подія трапилася пізно ввечері в одному з найпрестижніших районів столиці. Зловмисник, перебуваючи біля ресторану, помітив киянина та вирішив заволодіти його майном. Діючи зухвало, він підійшов до чоловіка, зірвав прикрасу та миттєво зник на автівці.На пошуки нападника правоохоронцям знадобилося лише кілька годин. Завдяки оперативним діям поліціянти вистежили підозрюваного на одній із місцевих автозаправних станцій, де й відбулося затримання.. Наслідки та покаранняПід час затримання поліціянти вилучили автомобіль, на якому пересувався фігурант. Наразі 34-річний іноземець перебуває під вартою. Через те, що грабіж було вчинено в умовах воєнного стану, відповідальність за такі дії є значно суворішою:стаття: затриманому інкримінують грабіж, вчинений в особливий період;покарання: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.Слідчі дії тривають, правоохоронці збирають доказову базу для передачі справи до суду.Нагадаємо, у Кривому Розі поліцейські повідомили про підозру 37-річному чоловікові, який пограбував жінку у продуктовому магазині..

13
12:02 - 16.03.2026

Стрілянина у Запоріжжі: поліціянт застосував зброю проти військових-дезертирів, є загиблий (відео)

У Хортицькому районі Запоріжжя патрульний поліціянт був змушений застосувати табельну вогнепальну зброю для відбиття нападу під час виклику про пограбування. Один із нападників, який виявився військовослужбовцем-втікачем, згодом був знайдений мертвим неподалік від місця події.Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.Напад на правоохоронцівЯк зазначили у поліції, інцидент стався вранці 16 березня, близько 06:30. Екіпаж патрульних прибув на виклик про побиття чоловіка та спробу грабежу. На місці заявник вказав на двох підозрілих осіб, проте під час спроби встановити обставини ситуація вийшла з-під контролю.Один із чоловіків почав поводитися вкрай агресивно: він ігнорував накази зупинитися, дістав предмет, схожий на пістолет, і почав його перезаряджати, скорочуючи дистанцію до правоохоронця. Патрульний, діючи згідно зі ст. 46 Закону України "Про Національну поліцію", здійснив два постріли для нейтралізації загрози життю.Особи нападників та зіткненняДругий правопорушник намагався чинити опір, використавши проти патрульних газовий балончик, проте його вдалося затримати та закути в кайданки. Перший нападник вдався до втечі, але невдовзі його тіло без ознак життя виявили неподалік. Під час ідентифікації осіб з’ясувалися резонансні подробиці:загиблий нападник — військовослужбовець, який самовільно залишив військову частину (СЗЧ);затриманий спільник також має статус дезертира.Правомірність дій поліціїНаразі на місці події працює слідчо-оперативна група та представники Державного бюро розслідувань (ДБР). Оскільки інцидент пов’язаний із застосуванням зброї та загибеллю особи, призначено спеціальне службове розслідування. Експерти мають встановити всі деталі події та дати правову оцінку діям співробітника поліції. Обставини початкового нападу на заявника також з'ясовуються.Нагадаємо, ввечері 8 березня в Івано-Франківську сталася стрілянина. Попередньо, ніхто не постраждав..

14
16:56 - 12.03.2026

Били ногами на бетоні: у Києві засудили братів за жорстокий напад біля метро (фото)

У Києві винесли суворий вирок двом молодикам, які влаштували зухвалий розбійний напад у підземному переході. За побиття та пограбування киянина найближчі вісім років рідні брати проведуть у виправній колонії.Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.Напад у підземному переходіІнцидент стався неподалік станції метро "Лісова". Двоє зловмисників перестріли 29-річного місцевого мешканця та почали його нещадно бити. Чоловік намагався врятуватися втечею, проте нападники наздогнали його та продовжили завдавати ударів, навіть коли потерпілий упав на бетонну підлогу. Коли жертва вже не могла чинити опір, брати відібрали цінні речі, серед яких були: мобільний телефон, сумка з навушниками, банківська картка та ключі від помешкання.Особи нападників та рішення судуЗавдяки оперативній роботі правоохоронців підозрюваних вдалося затримати за "гарячими слідами". Грабіжниками виявилися рідні брати, уродженці Сумщини, віком 20 та 22 роки. Як з'ясувало слідство, старший із них уже мав проблеми із законом і раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з обігом наркотиків.Розглянувши матеріали справи та врахувавши тяжкість скоєного, столичний суд визнав обох фігурантів винними у вчиненні розбою. Тепер молодики отримали реальний термін покарання — по вісім років позбавлення волі для кожного.Нагадаємо, у Києві поліцейські затримали чоловіка, який ледь не вбив знайомого через ревнощі до дружини. Йому загрожує до восьми років тюрми..

15
2
1