Підтримати проект
Airbus A220-300 представили авіаційному ринку України в «Борисполі»
Технології, 18.09.2021 12:13

В порівнянні з іншими моделями новітній A220-300 пропонує збільшений об'єм полиць для ручної поклажі та ширший коридор між кріслами, що прискорює посадку та висадку пасажирів. В залежності від компонування салону літак може перевозити від 120 до 160 пасажирів.

Про це повідомили на офіційній сторінці фейсбук аеропорту «Бориспіль».
Презентація проходила за участі Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, генерального директора аеропорту Олексія Дубревського, керівників українських авіакомпаній та авіаційних експертів.
«У серпні цього року кількість рейсів над Україною сягнула 76 % від показників серпня 2019. Аналогічний загальноєвропейський показник — 71 %, тож Україна тут має навіть більш позитивну динаміку. Окремий фокус — на збільшенні перельотів всередині країни. Вже зараз ми спостерігаємо тенденцію зростання внутрішніх авіарейсів. Важливим поштовхом для розвитку сполучення всередині країни є розбудова мережі регіональних аеропортів, а в перспективі — створення національного авіаперевізника», — розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Також він додав: «Приємно, що вересень стає для нас дуже продуктивним. На початку місяця ми відкрили перший рейс компанії Eurowings до України. Ми почали співпрацю із однією з найбільших логістичних компаній світу FedEx. Тепер аеропорт відкрив нову сторінку свого розвитку: ми починаємо розвиватися як сучасний бізнес-хаб. Ми створили майданчик для спілкування усіх представників авіаційного ринку та надали платформу для презентації напрацювань найбільших світових авіаційних гравців. І це - черговий крок до досягнення нашої стратегічної метйи: створення високотехнологічного європейського хабу, що призведе до збільшення інвестиційної привабливості України».
Однією з переваг літака Airbus A220-300 є його економічність та зменшення шумового забруднення.
 
Технології, 18.09.2021 12:13