Прикордонники виявили у КПВВ товари на 80 тис. грн. та відмовилися від хабара

19 СЕРПНЯ 2017 09:25

Протягом доби прикордонники, які несуть службу на лінії розмежування,  виявили 5 автомобілів, що перевозили товари з порушенням правил, відмовилися від хабара та оформили автівки від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на сайт ДПСУ.

Зазначається,що п’ять автомобілів, якими перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями на виїзд до неконтрольованої території виявили учора прикордонники Краматорського та Донецького загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Майорське», «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Гнутове» незаконно перевезти 255 кілограмів харчових добавок, товари народного споживання, автозапчастини, мобільні телефони з аксесуарами та електронні носії інформації  на загальну суму більше 80 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Майорське» та на КрП «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 2 вантажних автомобілі від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області будівельні матеріали загальною вагою 40 тонн.

Події, 19.08.2017 09:25