Ryanair скасував ще 18 тисяч рейсів до березня 2018 року

28 ВЕРЕСНЯ 2017 10:54

 

Авіакомпанія Ryanair не виконає ще 18 тисяч рейсів до березня наступного року. Загалом буде скасовано 400 тисяч проданих квитків, передає TrueUA з посиланням на DW.  

Бюджетна авіакомпанія Ryanair повідомила про нове скасування ще 18 тисяч рейсів на додаток до 2100 рейсів, які були вже скасовані раніше.   

Рейси не будуть виконані в період з листопада цього року до березня 2018 року. Загалом буде призупинено 34 маршрути та скасовано 400 тисяч проданих раніше квитків.  

У компанії повідомили, що ці зміни торкнуться менше одного відсотка її пасажирів. «Усі постраждалі клієнти отримали електронні листи, в яких пропонуються альтернативні рейси або повне повернення коштів та ваучер на безкоштовний переліт», - зазначено в повідомленні.  

«Ми глибоко шкодуємо через будь-які сумніви щодо надійності Ryanair, які ми спричинили нашим клієнтам», - заявив глава авіакомпанії Майкл О'лірі.   

Раніше він оцінював збитки від попереднього скасування рейсів максимум в 25 мільйонів євро, сума втрат від нових скасувань поки не повідомляється.  

Раніше Ryanair вже повідомив про те, що буде скасовувати до 50 рейсів щодня до кінця жовтня після того, як компанія визнала плутанину з відпустками пілотів. Єврокомісія заявила про те, що перевірить, чи не порушуються права пасажирів авіакомпанії.

 

Події, 28.09.2017 10:54