Підтримати проект
SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 з «міні-шаттлом» на борту
08 ВЕРЕСНЯ 2017 13:00

 

Компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 з експериментальним орбітальним літаком Х-37В на борту. Як повідомляє TrueUA з посиланням на сторінку компанії у Twitter, перший ступінь ракети-носія успішно приземлився на майданчик на мисі Канаверал.  

Фахівці SpaceX постаралися провести запуск до того, як космодрому досягне ураган «Ірма», якому було присвоєно найвищий ступінь небезпеки.  

ВПС США не озвучують цілі і завдання Boeing X-37. На думку деяких експертів, міні-шаттл зможе стежити за іншими космічними апаратами та, при необхідності, збивати їх. Підтверджень цих припущень поки не надходило.  

Раніше повідомлялося, що при випробуванні ракети компанії SpaceX у Флориді під час проведення тестового запуску 1 вересня стався вибух, за яким послідували ще кілька.  

SpaceX кілька разів вдавалося посадити першу сходинку Falcon 9 на плавучу платформу в океані і двічі ракета приземлилася на космодром.   

Компанія заснована в 2002 році колишнім власником електронної платіжної системи PayPal Ілоном МАСКОМ. Вона є приватним розробником серії ракет-носіїв і комерційним оператором космічних систем.

 

Технології, 08.09.2017 13:00