1/8 Ліги чемпіонів: розгром «Бешикташа» і нічия «Челсі» з «Барселоною»

21 ЛЮТОГО 2018 10:54

«Челсі» - «Барселона»

Рахунком 1-1 закінчилася зустріч «Челсі» - «Барселона» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч пройшов у вівторок на Стемфорд Брідж.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

У першому таймі гра в цілому йшла на рівних. Хоча «аристократам» вдалося створити кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, рахунок був відкритий лише після перерви.

На 62-й хвилині півзахисник «Челсі» Вілліан з третьої спроби зміг вразити ворота каталонців.

Відповідь «Барси» не змусив себе довго чекати. На 75-хвилині з подачі Андреса Іньєсти гол забив Ліонель Мессі. У кар'єрі аргентинця це перший гол в ворота «Челсі».

Зустріч у відповідь відбудеться 14 березня в Барселоні.

«Баварія» - «Бешикташ»

Набагато більш насиченою за кількістю голів виявилася зустріч «Баварія» - «Бешикташ»: 5-0 на користь мюнхенців - такий підсумок матчу.

В цілому перемога «Баварії» була передбачуваною. Господарі поля спочатку вважалися фаворитами зустрічі. Однак турецьких уболівальників це навряд чи втішає, особливо з огляду на настільки розгромного рахунку.

Голи в матчі забили Томас Мюллер (43, 66), Кінгслі Коман (53) і Роберт Левандовський (79, 88).

Матч-відповідь відбудеться 14 березня в Стамбулі.

Спорт, 21.02.2018 10:54