Андрій Парубій: Україна сьогодні може виступати надійним і твердим союзником НАТО

20 ЖОВТНЯ 2017 10:31

Україна сьогодні може виступати надійним і твердим союзником НАТО. Про це заявив Голова Верховної Ради України, інформує TrueUA.

«Вступ України в НАТО є ключовим стратегічним завданням для України», - переконаний Андрій Парубій.

За його словами, дуже важливо, що ми говоримо про вступ в НАТО в той період, коли українська держава змушена відбивати російську агресію на східних кордонах України, коли питання безпеки для Української держави є питанням номер один».

«Ми усвідомлюємо, що загроза, яку несе Путін - це загроза не тільки для України. Це загроза для усього вільного світу, для всієї світової системи безпеки. Тому для українських хлопців і дівчат на передовій, для всієї України вкрай важливо знати, що ми не самі, що ми стримуємо загрозу не тільки Україні, а й всьому вільному світу», - наголосив Парубій і додав: «І кожен розуміє, що загроза Путіна стосується і Європейського Союзу, і Євроатлантичного простору. Тому питання колективної безпеки є для нас питанням ключовим. НАТО є єдиною організацією в світі, здатною зупинити агресора».

Також він додав, що Україна сьогодні може виступати не просто кандидатом, не просто прохачем в члени НАТО, а надійним і твердим союзником Північно-атлантичного альянсу.

«Сьогоднішня українська армія вже стала однією з найпотужніших армій Європи, що здобула бойовий досвід, яким ділиться з партнерами Альянсу», , - заявив Глава Українського Парламенту. 

Політика, 20.10.2017 10:31