Атлетико Мадрид обіграв Олімпік Марсель у фіналі Ліги Європи

17 ТРАВНЯ 2018 12:01

Атлетико Мадрид у фіналі Ліги Європи 2017/18, що проходив у Ліоні, переміг Марсель з рахунком 3:0.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Football24.

Перемогу Атлетико приніс дубль Антуана Грізманна та влучний удар капітана команди Габі.

Марсель розпочав активніше та міг забивати на 4-й хвилині матчу.

Пайє у швидкій контратаці вивів Жермена на побачення з Облаком, а форвард номінальних господарів з близької відстані не зумів влучити у ворота.

Вже за мить французи створили ще один небезпечний момент, коли Рамі зовсім трішки не поцілив у дальній кут воріт ударом з лінії штрафного майданчика.

Футболісти Атлетико дуже довго входили у гру та припускались великої кількості браку при передачах.

Однак саме мадридцям судилось відкрити рахунок на 24-й хвилині зустрічі. Замбо-Ангісса не зумів приборкати м'яч після пасу Манданда, Габі в дотик перевів сферу на Грізманна, а той холоднокровно спрямував м'яч у сітку воріт.

Завдання Марселя ще більше ускладнилось на 32-й хвилині, коли Пайє отримав травму та зі сльозами на очах покинув поле.

В дебюті другого тайму Атлетико шокував Марсель швидким голом.

Двоходівка Коке-Грізманн завершилась елегантним ударом француза, який перекинув м'яч над Манданда.

Після цього команда Руді Гарсії вже не зуміла оговтатись та повністю віддала ініціативу «матрацникам».

Підопічні Сімеоне взяли гру під свій тотальний контроль та практично не дозволяли французам наближатись до власного штрафного майданчика.

Єдиний реальний момент для взяття воріт Марсель втратив на 81-й хвилі, коли Мітроглу ударом головою влучив у стійку.

Атлетико натомість під завісу матчу добив французьку команду третім голом. Коке побачив вільного Габі на праву краю штрафного майданчика і капітан «Матрацників» класно пробив під дальню стійку.

Атлетико у підсумку без жодних проблем довів справу до перемоги, вигравши свою третю Лігу Європи.

Спорт, 17.05.2018 12:01