1 117 день війни
Особовий склад
894 240
Танки
10 325
Артилерія
24 561
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 104
Крилаті ракети
3 121
Гелікоптери
331
БпЛА
29 413
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,514
41,5
43,49
43,46
Батько з сином забили до смерті грабіжника

Батько з сином забили до смерті грабіжника

14:54 - 10.06.2018

На Обухівщині поліцейські затримали батька і сина, які підозрюються у скоєнні вбивства невідомого чоловіка. Його загорнуте в поліетилен тіло, виявили в лісосмузі неподалік міста Українка.

На сайті Нацполіції зазначається, що тиждень тому вночі на територію одного з приватних домоволодінь в місті Українка через паркан переліз невідомий чоловік. У цей час його помітили господар зі своїм сином. Батько важким предметом, саме яким наразі слідство встановлює, наніс непроханому «гостю» численні удари по голові. Коли тіло стало бездиханним, чоловік з сином натягли на нього поліетиленові пакети, погрузили до автівки та вивезли в лісопасадку за місто.

«Загиблим виявився 42-річний житель Обухівщини. На тілі потерпілого виявлено тілесні ушкодження у вигляді відкритої травми голови, перелом кісток основи черепа. Наразі 55-річний батько та його 32-річний син затримані у порядку ст.208 КПК України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.115 Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомлені.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама