1 182 день війни
Особовий склад
975 800
Танки
10 834
Артилерія
28 067
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 167
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
336
БпЛА
36 621
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Чи надсилатимуть повістки через Дію: у Мінцифри зробили заяву
Фото: прес-служба Мінцифри

Чи надсилатимуть повістки через "Дію": у Мінцифри зробили заяву

12:18 - 30.01.2023

У застосунок "Дія" планують додати військовий квиток. Попри це, повістки онлайн розсилати не будуть.

Про це розповів керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової інформації Мстислав Банік.

Посадовець наголосив, що робота Міноборони щодо цифровізації військового обліку почалася ще до повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Тоді, зокрема, провели реформу щодо зміни проживання.

"Щоб змінити місце прописки, чоловіку потрібно було знятися з військового обліку й стати на облік в іншому місці, тому цього часто уникали, щоб повістка їх не знайшла. А якщо змінювати місце реєстрації в Дії, ми просто будемо сповіщати, що певний громадянин змінив адресу", — зазначив Банік.

Наразі ж ще триває процес діджиталізації військових документів.

"Військовий квиток рано чи пізно з’явиться в Дії, але не можу сказати, що ми зараз над цим працюємо. Що стосується повісток, то їх у Дії не буде", — пояснив представник Мінцифри.

Нагадаємо, нещодавно в ЗСУ пояснили, хто і де має право видавати повістки. Зазначимо, що документ не обов’язково має вручати представник територіального центру комплектування чи соціальної підтримки.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама