ДФС обшукує спиртзаводи в 11 областях

21 СЕРПНЯ 2017 17:26

Державна фіскальна служба проводить обшуки на виробничих, складських та офісних приміщеннях 27 державних спиртових заводів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови ДФС Сергій БІЛАН, інформує TrueUA.

«Продовжуємо масштабну спецоперацію з протидії тіньовому ринку спирту і алкоголю. В ході обшуків, які розпочалися сьогодні вранці, вже виявлено та вилучено тисячу тонн необлікованого спирту», – написав він.

За його словами «на даному етапі 260 співробітників податкової міліції проводять обшуки в виробничих, складських та офісних приміщеннях 27 державних спиртових заводів, які не входять до складу ДП «Укрспирт», а є самостійними державними підприємствами».

Також він зазначив, що слідчі дії проводяться в 11 областях: Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській.

Варто додати, що обшуки проводяться на підставі ухвали суду в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 і ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК.

Події, 21.08.2017 17:26